Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM):

    Robert Fraszko

  • Wynik:

    30:7 (13:4, 8:3, 9:0)

  • Data:

    14.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Sędzia główny:

    Tadeusz Raczyński, Arkadiusz Witczak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:02 EQ

Bania Miłosz

1:1 01:18 EQ

Błażyński Wiktor Przybycin Walter, Krompasky Radomir

2:1 06:27 EQ

Kowalczyk Oliwier

2:2 07:40 EQ

Fraszko Artur

3:2 09:50 EQ

Kowalczyk Oliwier

4:2 11:31 EQ

Przybycin Walter Krzesłowski Igor

5:2 11:47 EQ

Wiktorski Tymoteusz Kowalczyk Oliwier

6:2 13:15 EQ

Błażyński Wiktor Krompasky Radomir, Przybycin Walter

7:2 14:02 EQ

Wiktorski Tymoteusz Krzesłowski Igor

8:2 14:10 EQ

Kowalczyk Oliwier Krzesłowski Igor, Wiktorski Tymoteusz

9:2 15:28 EQ

Kowalczyk Oliwier Wiktorski Tymoteusz

10:2 15:37 EQ

Przybycin Walter Błażyński Wiktor

11:2 17:01 EQ

Krzesłowski Igor Kowalczyk Oliwier

12:2 17:50 EQ

Kowalczyk Oliwier

12:3 18:37 EQ

Fraszko Artur

13:3 19:01 EQ

Tkaczow Ruslan Kowalczyk Oliwier

13:4 19:57 EQ

Wronkowski Jakub

14:4 21:08 EQ

Kowalczyk Oliwier Krzesłowski Igor

15:4 22:15 EQ

Wiktorski Tymoteusz Tkaczow Ruslan

16:4 28:56 EQ

Przybycin Walter

16:5 30:15 EQ

Fraszko Artur

17:5 32:42 EQ

Tkaczow Ruslan Kowalczyk Oliwier

18:5 33:15 EQ

Krompasky Radomir

18:6 33:28 EQ

Jaworski Viktor

19:6 34:11 EQ

Wiktorski Tymoteusz

19:7 34:49 EQ

Fraszko Artur

20:7 36:06 EQ

Kowalczyk Oliwier Krzesłowski Igor

21:7 37:25 EQ

Kowalczyk Oliwier

22:7 41:13 EQ

Tkaczow Ruslan Kowalczyk Oliwier

23:7 46:50 EQ

Przybycin Walter Hauk Mateusz

24:7 48:03 EQ

Tkaczow Ruslan

25:7 49:32 EQ

Krompasky Radomir Błażyński Wiktor

26:7 51:22 EQ

Wiktorski Tymoteusz Kowalczyk Oliwier, Krzesłowski Igor

27:7 54:01 EQ

Wiktorski Tymoteusz Kowalczyk Oliwier

28:7 58:09 EQ

Wiktorski Tymoteusz

29:7 58:15 EQ

Kowalczyk Oliwier Wiktorski Tymoteusz

30:7 59:03 EQ

Kowalczyk Oliwier Krzesłowski Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:17 Jaworski Viktor MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Zahaczenie
13:54 Krompasky Radomir ŁKH Łódź (ŻM) 2 Podcięcie
13:54 Sakerski Ksawery MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
16:50 Kaczyński Nikodem MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Rzucenie na bandę
23:59 Wiktorski Tymoteusz ŁKH Łódź (ŻM) 2 Podcięcie
35:11 Wiktorski Tymoteusz ŁKH Łódź (ŻM) 2 Podcięcie
39:06 Jaworski Viktor MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
46:14 Kurlit Marek MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Podcięcie
51:01 Krzesłowski Igor ŁKH Łódź (ŻM) 2 Rzucenie na bandę
54:12 Wronkowski Jakub MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Podcięcie
55:01 Wronkowski Jakub MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Rzucenie na bandę
55:45 Piotrowski Karol MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Rzucenie na bandę
55:45 - MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Nietakt wobec osób urzędowych

Składy

ŁKH Łódź (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
62 Prencel Wojciech 60:00 36 29 7 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Pudeł Szymon 0 0 0 0
11 Hauk Mateusz 0 1 1 0
84 Krzesłowski Igor 1 7 8 2
23 Kowalczyk Oliwier 10 7 17 0
22 Wiktorski Tymoteusz 7 3 10 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Mitukiewicz Krzysztof 0 0 0 0
38 Krompasky Radomir 2 2 4 2
14 Błażyński Wiktor 2 2 4 0
15 Tkaczow Ruslan 4 1 5 0
97 Przybycin Walter 4 2 6 0

MKS Sokoły Toruń (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Osmołowski Jan 60:00 67 37 30 55

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Piotrowski Karol 0 0 0 2
2 Sakerski Ksawery 0 0 0 2
88 Fraszko Artur 4 0 4 0
10 Kaczyński Nikodem 0 0 0 2
3 Tarazewicz Cezary 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Stalimierski Kornel 0 0 0 0
25 Kurlit Marek 0 0 0 2
33 Jaworski Viktor 1 0 1 4
15 Wronkowski Jakub 1 0 1 4
66 Bania Miłosz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Pavalanski Mikhail 0 0 0 0
26 Wit Aleksander 0 0 0 0
18 Wiącek Mateusz 0 0 0 0
20 Wilczewski Flavio 0 0 0 0
31 Kozioł Mateusz 0 0 0 0