Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    4:0 (0:0, 0:0, 4:0)

  • Data:

    13.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kłosiński, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 41:14 +1

Tokarska Renata Onyshchenko Tetiana

2:0 46:17 EQ

Łąpieś Magdalena Korkuz Dominika, Onyshchenko Tetiana

3:0 56:35 EQ

Łąpieś Magdalena Brzezińska Maja, Kasprzycka Katarzyna

4:0 59:21 EN

Łąpieś Magdalena Onyshchenko Tetiana

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:03 Brzezińska Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:04 Siejka Alicja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
32:10 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:59 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
47:27 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
50:36 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
58:05 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 20 20 0 100
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 1 1 0
23 Kamińska Natalia 0 0 0 0
28 Brzezińska Maja 0 1 1 2
15 Kasprzycka Katarzyna 0 1 1 2
37 Siejka Alicja 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 1 0 1 0
73 Banaś Maja 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 0 3 3 0
71 Łąpieś Magdalena 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
81 Jaskulska Olga 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Sass Martyna 58:44 74 71 3 95
1 Burda–K. Małgorzata 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 6
16 Czarnecka Ewelina 0 0 0 0
87 Orawska Joanna 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
44 Pasiut Karolina 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 2
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0