Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    2:5 (1:3, 1:0, 0:2)

  • Data:

    06.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:55

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Roemisch, Michał Kret

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:13 EQ

Łaskawska Sylwia Czarnecka Ewelina

1:1 06:41 EQ

Onyshchenko Tetiana Łapińska Julia, Tokarska Renata

1:2 09:04 EQ

Onyshchenko Tetiana Tokarska Renata

1:3 19:26 EQ

Tokarska Renata Onyshchenko Tetiana

2:3 34:35 EQ

Górska Aleksandra

2:4 46:50 EQ

Łąpieś Magdalena Onyshchenko Tetiana

2:5 55:47 EQ

Siejka Alicja Korkuz Dominika

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:01 Huchel Weronika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Atak kolanem
20:00 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:08 Brzezińska Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Podcięcie
41:18 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:50 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
46:50 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Wymuszanie kary
59:56 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 00:00 0 0 0 0
30 Sass Martyna 60:00 42 37 5 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
16 Czarnecka Ewelina 0 1 1 0
87 Orawska Joanna 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
44 Pasiut Karolina 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 1 0 1 0
97 Churas Karolina 0 0 0 2
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 2
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 27 25 2 92
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 1 1 2
23 Kamińska Natalia 0 0 0 0
28 Brzezińska Maja 0 0 0 2
15 Kasprzycka Katarzyna 0 0 0 2
37 Siejka Alicja 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 1 2 3 2
73 Banaś Maja 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 1 1 0
8 Onyshchenko Tetiana 2 2 4 0
71 Łąpieś Magdalena 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
81 Jaskulska Olga 0 0 0 0