1:2 k.

(0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Kevin Constantine

  • Goście:

    GKS Katowice

  • Trener GKS Katowice:

    Andrej Parfenov

  • Wynik:

    1:2 k. (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    06.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    21:06

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek, Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Moszczyński, Wiktor Zień

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 35:57 EQ

Brule Gilbert

1:1 38:48 +1

Stepanov Andrei Pasiut Grzegorz, Fraszko Bartosz

1:2 65:00 PS

Pasiut Grzegorz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:50 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
35:19 Kalan Luka Re-Plast Unia Oświęcim 10 Kara za niesportowe zachowanie
37:20 Pretnar Klemen Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
40:19 Franssila Miika GKS Katowice 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 65:00 42 40 2 95
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Pretnar Klemen 0 0 0 2
23 Swindlehurst Paul 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 10
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 2
13 Sherbatov Eliezer 0 0 0 0
10 McKenzie Brett 0 0 0 0
71 Brule Gilbert 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 0 0 0
77 Da Costa Teddy 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Simboch Juraj 65:00 38 37 1 97
21 Miarka Maciej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Kruczek Maciej 0 0 0 0
8 Wajda Patryk 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 0 1 1 0
18 Pasiut Grzegorz 0 1 1 0
61 Stepanov Andrei 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Marttinen Jyri 0 0 0 0
17 Franssila Miika 0 0 0 2
78 Kuronen Mikael 0 0 0 0
11 Rohtla Jesse 0 0 0 0
81 Kubalik Tomas 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Lyamin Kirill 0 0 0 0
4 Krawczyk Oskar 0 0 0 0
92 Michalski Mateusz 0 0 0 0
26 Starzyński Filip 0 0 0 0
19 Wanat Dariusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Andersons Janis 0 0 0 0
14 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
40 Nahunko Dominik 0 0 0 0
91 Paszek Kamil 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0