3:2 d.

(0:0, 1:0, 1:2, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Katowice

  • Trener GKS Katowice:

    Andrey Parfenov

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Kevin Constantine

  • Wynik:

    3:2 d. (0:0, 1:0, 1:2, 1:0d)

  • Data:

    04.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, Paweł Kosidło

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 31:39 EQ

Kuronen Mikael Marttinen Jyri, Kubalik Tomas

1:1 46:07 EQ

Kalan Luka Trandin Alexei, Saunders Clarke

2:1 50:55 EQ

Lyamin Kirill Michalski Mateusz, Wanat Dariusz

2:2 54:07 +1

Orekhin Daniil Da Costa Teddy, Sherbatov Eliezer

3:2 60:54 EQ

Pasiut Grzegorz Stepanov Andrei

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:47 Franssila Miika GKS Katowice 2 Wysoki kij
16:22 - GKS Katowice 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
23:41 Kubalik Tomas GKS Katowice 2 Przeszkadzanie
52:34 Starzyński Filip GKS Katowice 2 Wysoki kij

Składy

GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Simboch Juraj 60:54 29 27 2 93
21 Miarka Maciej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Kruczek Maciej 0 0 0 0
8 Wajda Patryk 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
18 Pasiut Grzegorz 1 0 1 0
61 Stepanov Andrei 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Marttinen Jyri 0 1 1 0
17 Franssila Miika 0 0 0 2
78 Kuronen Mikael 1 0 1 0
11 Rohtla Jesse 0 0 0 0
81 Kubalik Tomas 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Lyamin Kirill 1 0 1 0
4 Krawczyk Oskar 0 0 0 0
92 Michalski Mateusz 0 1 1 0
26 Starzyński Filip 0 0 0 2
19 Wanat Dariusz 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Andersons Janis 0 0 0 0
14 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
40 Nahunko Dominik 0 0 0 0
91 Paszek Kamil 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:54 20 17 3 85
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
23 Swindlehurst Paul 0 0 0 0
93 Kalan Luka 1 0 1 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 0 1 1 0
10 McKenzie Brett 0 0 0 0
71 Brule Gilbert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 0 0 0
77 Da Costa Teddy 0 1 1 0
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0