5:2

(1:0, 1:2, 3:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Goście:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Wynik:

    5:2 (1:0, 1:2, 3:0)

  • Data:

    03.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Rafał Noworyta, Artur Hyliński

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:32 EQ

Feofanov Yegor Sergushkin Denis, Orlov Yegor

2:0 27:08 EQ

Feofanov Yegor Novozhilov Pavel, Sergushkin Denis

2:1 29:27 EQ

Kapica Damian Murphy Darcy

2:2 37:46 +2

Welsh Jeremy Doherty Taylor, Goodwin David

3:2 44:59 EQ

Elomaa Elias Gusevas Kostas, Chvanchikov Andrei

4:2 47:29 EQ

Kozlov Dmitri Novozhilov Pavel, Feofanov Yegor

5:2 57:43 EN

Sergushkin Denis Feofanov Yegor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:09 Osipov Artem KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:09 Saukko Ville Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:18 Chvanchikov Andrei KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:18 Murphy Darcy Comarch Cracovia 2 Atakowanie ciałem - natarcie
27:18 Gutwald Michal Comarch Cracovia 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:57 Elomaa Elias KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:49 Feofanov Yegor KH Energa Toruń 2 Opóźnianie gry
45:27 Doherty Taylor Comarch Cracovia 2 Zahaczenie
53:16 Dudas Martin Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:16 Ignatovich Maksim Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:10 Osipov Artem KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:10 Kozlov Dmitri KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:10 Bondaruk Gleb KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:10 Doherty Taylor Comarch Cracovia 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:10 Kapica Damian Comarch Cracovia 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:21 Oksanen Emil Comarch Cracovia 2 Uderzenie kijem

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 60:00 33 31 2 93
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 1 0 1 2
58 Orlov Yegor 0 1 1 0
25 Novozhilov Pavel 0 2 2 0
9 Feofanov Yegor 2 2 4 2
8 Sergushkin Denis 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
12 Bondaruk Gleb 0 0 0 2
75 Chvanchikov Andrei 0 1 1 2
44 Shabanov Mikhail 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Smirnov Artyom 0 0 0 0
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 0
47 Elomaa Elias 1 0 1 2
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
92 Osipov Artem 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
24 Gusevas Kostas 0 1 1 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
59 Perevozchikov Denis 59:45 23 19 4 82
75 Szczepanik Jacek 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Dudas Martin 0 0 0 2
43 Ignatovich Maksim 0 0 0 2
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 0
15 Welsh Jeremy 1 0 1 0
94 Csamango Stephan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Kostromitin Dmitri 0 0 0 0
28 Saukko Ville 0 0 0 2
22 Oksanen Emil 0 0 0 2
14 Nemec Erik 0 0 0 0
16 Tiala Taavi 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Gutwald Michal 0 0 0 2
4 Doherty Taylor 0 1 1 4
51 Murphy Darcy 0 1 1 2
64 Goodwin David 0 1 1 0
95 Kapica Damian 1 0 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Gula Jiri 0 0 0 0
33 Saur Jakub 0 0 0 0
10 Nejezchleb Richard 0 0 0 0
90 Jezek Ales 0 0 0 0
88 Franek Tomas 0 0 0 0