Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    3:14 (0:3, 0:4, 3:7)

  • Data:

    07.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:30

  • Godzina zakończenia:

    11:20

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:58 EQ

Muszyński Patryk

0:2 16:33 EQ

Muszyński Patryk

0:3 16:56 EQ

Powajbo Jan Bruliński Aleksander

0:4 31:59 EQ

Połom Dariusz Muszyński Patryk

0:5 33:06 EQ

Muszyński Patryk Powajbo Jan, Śmigielski Hubert

0:6 39:04 EQ

Muszyński Patryk

0:7 39:45 EQ

Muszyński Patryk Powajbo Jan, Śmigielski Hubert

0:8 40:12 EQ

Muszyński Patryk

0:9 47:32 +1

Powajbo Jan

0:10 48:38 +1

Żuchlewski Krzysztof Muszyński Patryk

1:10 48:47 EQ

Cybulski Kacper

2:10 52:19 EQ

Cybulski Kacper Maszaro Szymon

2:11 52:28 EQ

Muszyński Patryk

2:12 53:05 EQ

Muszyński Patryk Połom Dariusz

2:13 54:28 EQ

Powajbo Jan

2:14 59:01 +1

Muszyński Patryk Kuźmicz Jerzy

3:14 59:10 EQ

Artych Maksymilan Cybulski Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:12 Wierzchoń Oskar UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:28 Cybulski Kacper UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
11:59 Powajbo Jan HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
19:57 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
25:51 Pietrzak Kacper HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zahaczenie
27:35 Dobrzyński Bartosz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Trzymanie
46:39 Wierzchoń Oskar UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:42 Pawlyta Maksymilan UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:39 Żuchlewski Krzysztof HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Przeszkadzanie
57:07 Bołtryk Juliusz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Opóźnianie gry

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
72 Jóźwiak Aleks 60:00 39 25 14 64

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
2 Bołtryk Juliusz 0 0 0 2
4 Komar Krzysztof 0 0 0 0
18 Dobrzyński Bartosz 0 0 0 2
9 Adamczyk Justyna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Błażewicz Hubert 0 0 0 0
6 Dochniak Aleks 0 0 0 0
7 Wierzchoń Oskar 0 0 0 4
3 Cybulski Kacper 2 1 3 2
71 Kujawa Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Maszaro Szymon 0 1 1 0
16 Pawlyta Maksymilan 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Rutkowska Iga 0 0 0 0
12 Artych Maksymilan 1 0 1 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 60:00 39 36 3 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 9 2 11 2
27 Śmigielski Hubert 0 2 2 0
11 Powajbo Jan 3 2 5 2
43 Połom Dariusz 1 1 2 0
5 Jurzyk Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Bruliński Aleksander 0 1 1 0
18 Hennig Dominik 0 0 0 0
29 Żuchlewski Krzysztof 1 0 1 2
37 Pietrzak Kacper 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Kuźmicz Jerzy 0 1 1 0
10 Jakub Jackowicz - K. 0 0 0 0