Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    SMS Sokoły Toruń (CLJ)

  • Trener SMS Sokoły Toruń (CLJ):

    Marek Górecki

  • Wynik:

    4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

  • Data:

    2017-03-21

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    11:05

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Patryk Pryskała, Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Bartłomiej Stępień

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 29:12 +2

Musialik Jakub Jarosz Patryk

2:0 45:11 EQ

Piotrowski Mariusz Duszak Adrian

3:0 54:02 +1

Luszniak Szymon Piotrowski Mariusz

4:0 55:41 EQ

Kozłowski Piotr Tomaszewski Konrad, Omelchenko Maksym

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:44 Fraszko Sebastian SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
06:34 Dytkowicz Marek UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Wysoki kij
19:06 Gzik Filip UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Przeszkadzanie
19:45 Olszewski Dominik SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:16 Śmieszek Bruno SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:16 Dytkowicz Marek UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Wymuszanie kary
26:04 Urbański Wiktor SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Zahaczenie
26:18 Zieliński Mateusz SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:18 Zieliński Mateusz SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:18 Zieliński Mateusz SMS Sokoły Toruń (CLJ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
26:18 Zieliński Mateusz SMS Sokoły Toruń (CLJ) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
27:01 Rafiński Jakub SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:18 Goździewicz Paweł UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:59 Urbański Wiktor SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Zahaczenie
53:44 Rafiński Jakub SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:13 Luszniak Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Podcięcie
58:35 Wołoszyk Bartosz SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Prokop Oskar 60:00 25 25 0 100
30 Pasek Wojciech 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Musialik Jakub 1 0 1 0
5 Gzik Filip 0 0 0 2
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
7 Tonkikh Vladimir 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Gogoc Patryk 0 0 0 0
6 Duszak Adrian 0 1 1 0
19 Luszniak Szymon 1 0 1 2
12 Goździewicz Paweł 0 0 0 2
91 Piotrowski Mariusz 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Malczewski Daniel 0 0 0 0
24 Stupnytskyi Oleksii 0 0 0 0
40 Dytkowicz Marek 0 0 0 4
29 Kozłowski Piotr 1 0 1 0
14 Omelchenko Maksym 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Bartnik Kacper 0 0 0 0
66 Ciołek Norbert 0 0 0 0
45 Tomaszewski Konrad 0 1 1 0
71 Grabosz Piotr 0 0 0 0
17 Oleksy Maciej 0 0 0 0

SMS Sokoły Toruń (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 60:00 59 55 4 93
30 Kuźnicki Tobiasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Arbart Arkadiusz 0 0 0 0
58 Zieliński Mateusz 0 0 0 34
74 Rafiński Jakub 0 0 0 4
20 Olszewski Dominik 0 0 0 2
11 Śmieszek Bruno 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Jóźwiak Marcin 0 0 0 0
59 Urbański Wiktor 0 0 0 4
73 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 0
81 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 2
16 Popielski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kandler-Łopaciński Kacper 0 0 0 0
14 Kuczyński Przemysław 0 0 0 0
9 Lewy Tymoteusz 0 0 0 0
71 Polak Franciszek 0 0 0 0
19 Khoperia Armen 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Fraszko Sebastian 0 0 0 2
1.24