Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JR):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (JR)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (JR):

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    5:6 (1:1, 1:4, 3:1)

  • Data:

    06.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:10

  • Sędzia główny:

    Dariusz Pobożniak, X

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:47 EQ

Naróg Michał Blanik Jakub, Dubinin Andrei

1:1 13:06 EQ

Plewa Błażej Bochnak Wiktor, Kapica Fabian

1:2 31:10 +1

Jarczyk Krzysztof Kapica Fabian, Maciaś Kacper

1:3 35:54 EQ

Michalski Jakub Kapica Fabian, Bochnak Wiktor

2:3 37:37 EQ

Blanik Jakub Gavrilov Denis

2:4 38:54 EQ

Malasiński Kacper Trzebunia Jakub

2:5 39:58 +1

Michalski Jakub Żurawski Jakub, Kapica Fabian

2:6 42:12 +1

Bochnak Wiktor Michalski Jakub, Żurawski Jakub

3:6 50:22 +1

Gavrilov Denis Senkevich Artur, Senkevich Artsiom

4:6 53:56 EQ

Senkevich Artsiom Senkevich Artur, Gavrilov Denis

5:6 56:32 EQ

Blanik Jakub Dubinin Andrei, Ślusarczyk Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:19 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
13:54 Baran Karol UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:30 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:51 Słowakiewicz Tadeusz MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
30:02 Senkevich Artsiom UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:33 Dubinin Andrei UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Atakowanie z tyłu
39:33 Dubinin Andrei UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
41:50 Susterovas Jaromir UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Atak łokciem
50:14 Trzebunia Jakub MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Zahaczenie
57:35 Naróg Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Przeszkadzanie
58:27 Malasiński Kacper MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 59:30 27 21 6 77
27 Kubara Artur 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Opiłka Kacper 0 0 0 0
15 Naróg Michał 1 0 1 2
71 Blanik Jakub 2 1 3 0
5 Dubinin Andrei 0 2 2 12
88 Ślusarczyk Jakub 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Gavrilov Denis 1 2 3 0
17 Nowak Michał 0 0 0 4
32 Susterovas Jaromir 0 0 0 2
92 Senkevich Artur 0 2 2 0
13 Senkevich Artsiom 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wilk Jakub 0 0 0 0
10 Baran Karol 0 0 0 2
30 Tumidalski Oliwier 0 0 0 0
9 Chabior II Adrian 0 0 0 0
99 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
20 Mazur Marcel 0 0 0 0
29 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Klimowski Szymon 60:00 51 46 5 90
72 Polak Oskar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Żurawski Jakub 0 2 2 0
28 Danel Patryk 0 0 0 0
77 Bochnak Wiktor 1 2 3 0
91 Kapica Fabian 0 4 4 0
70 Plewa Błażej 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Maciaś Kacper 0 1 1 0
21 Słowakiewicz Tadeusz 0 0 0 2
10 Jarczyk Krzysztof 1 0 1 0
23 Malasiński Kacper 1 0 1 2
17 Trzebunia Jakub 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Nykaza Daniel 0 0 0 0
89 Malasiński Jakub 0 0 0 0
55 Długopolski Łukasz 0 0 0 0
86 Worwa Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Michalski Jakub 2 1 3 0
7 Sarniak Karol 0 0 0 0
22 Siuty Szymon 0 0 0 0