Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM):

    Grzegorz Górski

  • Wynik:

    5:15 (1:0, 1:6, 3:9)

  • Data:

    28.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:05

  • Godzina zakończenia:

    11:55

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Maciej Byczkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:01 EQ

Bróż Kacper Żyła Marcel

1:1 21:59 EQ

Okrzesik Mieszko

1:2 23:03 -1

Piasecka Milena

1:3 26:33 EQ

Włodarczyk Aleksan.

2:3 28:33 EQ

Mazurek Igor

2:4 30:20 EQ

Wikierak Aleksander Sobolak Aleksander

2:5 34:26 EQ

Włodarczyk Aleksan. Okrzesik Mieszko

2:6 36:56 EQ

Piasecka Milena

2:7 40:35 EQ

Dyrka Wojciech Okrzesik Mieszko

2:8 43:09 EQ

Dyrka Wojciech Kapuśniak Franciszek

2:9 45:29 EQ

Dydek Maciej Okrzesik Mieszko, Włodarczyk Aleksan.

2:10 46:29 +1

Dyrka Wojciech

2:11 46:43 EQ

Wikierak Aleksander Dyrka Wojciech

3:11 50:37 +1

Mincer Jacek

3:12 50:47 EQ

Dyrka Wojciech Wikierak Aleksander

3:13 54:01 EQ

Dyrka Wojciech Piasecka Milena

3:14 54:22 EQ

Dydek Maciej

4:14 55:47 EQ

Mincer Jacek

4:15 56:15 EQ

Dyrka Wojciech Piasecki Antoni

5:15 58:26 EQ

Mincer Jacek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:28 Kapuśniak Franciszek MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Przeszkadzanie
15:27 Szot Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
15:27 Piasecki Antoni MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Przeszkadzanie
22:15 Okrzesik Mieszko MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:28 Nosol Stanisław MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:46 Kapuśniak Franciszek MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
32:07 Pozauć Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atak kolanem
37:46 Adamski Hubert MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:21 Piasecka Milena MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:53 Brzozowski II Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:45 Mincer Jacek GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
49:07 Nosol Stanisław MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
51:58 Furmański Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Przeszkadzanie
59:22 - MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
60:00 Żyła Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Zahaczenie
60:00 Kruszyński Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
60:00 Okrzesik Mieszko MUKS WTH Wrocław (ŻM) 4 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
24 Maślak Piotr 29:40 18 7 11 38
1 Trowski Dawid 30:20 13 9 4 69

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Urban Aleksander 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 1 0 1 0
18 Mochalov Matvii 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kamiński Kacper 0 0 0 0
2 Kozłowski Jerzy 0 0 0 0
21 Komorowski Marcel 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 0 0 0 2
16 Kostecki Krzysztof 0 0 0 0
8 Mincer Jacek 3 0 3 2
15 Szot Filip 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Mazurek Igor 1 0 1 0
12 Seroka Dominik 0 0 0 0
7 Zaborowski Kosma 0 0 0 0
5 Furmański Filip 0 0 0 2
3 Brzozowski II Kacper 0 0 0 2

MUKS WTH Wrocław (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Włodarczyk Szymon 36:56 16 14 2 87
11 Trowska Natalia 23:04 7 4 3 57

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Okrzesik Mieszko 1 3 4 6
38 Piasecka Milena 2 1 3 2
36 Kapuśniak Franciszek 0 1 1 4
32 Dyrka Wojciech 6 1 7 0
34 Piasecki Antoni 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Owczarek Franciszek 0 0 0 0
30 Wikierak Aleksander 2 1 3 0
37 Sobolak Aleksander 0 1 1 0
7 Włodarczyk Aleksan. 2 1 3 0
22 Dydek Maciej 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Nosol Stanisław 0 0 0 4
31 Adamski Hubert 0 0 0 2