Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie

  • Trener JKH GKS Jastrzębie :

    Robert Kalaber

  • Goście:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Wynik:

    2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

  • Data:

    24.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak, Tomasz Radzik

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:31 EQ

Paś Dominik Bryk Mateusz, Górny Kamil

2:0 46:36 +1

Wałęga Kamil Paś Dominik, Klimicek Jiri

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:16 Kulakou Aliaksandr Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
05:39 Mrugała Robert Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
06:49 Rac Roman JKH GKS Jastrzębie 2 Zbyteczna ostrość w grze
06:49 Rac Roman JKH GKS Jastrzębie 2 Zbyteczna ostrość w grze
06:49 Sulka Maciej Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:11 Bryk Mateusz JKH GKS Jastrzębie 2 Opóźnianie gry
44:42 Bryniczka Kasper Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
48:48 Hovorka Marek JKH GKS Jastrzębie 2 Przeszkadzanie

Składy

JKH GKS Jastrzębie

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Nechvatal Patrik 60:00 22 22 0 100
1 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Bryk Mateusz 0 1 1 2
17 Górny Kamil 0 1 1 0
82 Kasperlik Martin 0 0 0 0
89 Rac Roman 0 0 0 4
13 Sawicki Radosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Klimicek Jiri 0 1 1 0
16 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
92 Urbanowicz Maciej 0 0 0 0
25 Hovorka Marek 0 0 0 2
77 Phillips Zackary 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Jass Maris 0 0 0 0
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
21 Wałęga Kamil 1 0 1 0
18 Sołtys Jan 0 0 0 0
14 Paś Dominik 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Michałowski Jakub 0 0 0 0
6 Sevcenko Eriks 0 0 0 0
20 Nalewajka Łukasz 0 0 0 0
15 Wróbel Kamil 0 0 0 0
22 Nalewajka Radosław 0 0 0 0

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Brikun Ihar 59:29 36 34 2 94
90 Odrobny Przemysław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Chaloupka Petr 0 0 0 0
93 Kubat Karel 0 0 0 0
26 Babintsev Semen 0 0 0 0
69 Vachovec Michal 0 0 0 0
81 Kulakou Aliaksandr 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
4 Hiltunen Timo 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 0
17 Pettersson Alexander 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Sulka Maciej 0 0 0 2
77 Mrugała Robert 0 0 0 2
11 Bepierszcz Mateusz 0 0 0 0
13 Bryniczka Kasper 0 0 0 2
62 Svec Emil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wsół Patryk 0 0 0 0
78 Szurowski Damian 0 0 0 0
91 Kapica Fabian 0 0 0 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 0