Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JM):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

  • Data:

    28.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kłaczyński

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Czech, Michał Żak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:33 EQ

Radwański Aleks Dulęba Marcin

1:1 31:39 EQ

Golik Mateusz Kurnicki Oliwier

2:1 38:03 EQ

Pisula Paweł Dulęba Marcin

2:2 41:08 EQ

Nawrocki Michał Kurnicki Oliwier

3:2 47:51 EQ

Radwański Aleks Pisula Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:42 Orzechowski Radosł. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
23:58 Orzechowski Radosł. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:07 Kańczewski Konrad MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Zahaczenie
35:07 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Wymuszanie kary
50:27 Koczera Mateusz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Trzymanie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Wiszyński Filip 60:00 40 38 2 95
30 Buczek Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 0 0 0
80 Orzechowski Radosł. 0 0 0 4
16 Dulęba Marcin 0 2 2 2
97 Pisula Paweł 1 1 2 0
79 Radwański Aleks 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Starościak Michał 0 0 0 0
24 Koczera Mateusz 0 0 0 2
11 Mazur II Jakub 0 0 0 0
18 Sudyka Jakub 0 0 0 0
88 Skopiński Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Niemczyk Kacper 0 0 0 0
10 Kozioł Adam 0 0 0 0
20 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0
67 Burczyk Sebastian 0 0 0 0
13 Łańko Oliwier 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Mazur Jan 0 0 0 0
91 Górniak Karol 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Lisewski Maksymilian 59:03 26 23 3 88
51 Woźniewski Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kańczewski Konrad 0 0 0 2
17 Schafer Eryk 0 0 0 0
13 Mularczyk Jakub 0 0 0 0
24 Maćkowski Szymon 0 0 0 0
81 Napiórkowski Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kurnicki Oliwier 0 2 2 0
5 Błotnicki Mateusz 0 0 0 0
29 Golik Mateusz 1 0 1 0
69 Shirokov Timofei 0 0 0 0
71 Nawrocki Michał 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Kowalski Adam 0 0 0 0
19 Gołębiewski Michał 0 0 0 0
16 Laskowski Adam 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
14 Zberek Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Osmołowski Wiktor 0 0 0 0
7 Krzymowski Radosław 0 0 0 0
18 Nawrot Michał 0 0 0 0
87 Wiwatowski Michał 0 0 0 0
22 Ziarkowski Kacper 0 0 0 0