Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Łukasz Podsiadło

  • Goście:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Wynik:

    1:23 (0:6, 0:10, 1:7)

  • Data:

    07.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:45

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Sędzia główny:

    Artur Szóstakowski, Grzegorz Podborny

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:58 EQ

Kowalewski Juliusz

0:2 06:16 EQ

Jesionkowski Aleks.

0:3 10:16 EQ

Kowalewski Juliusz Linard Julian

0:4 11:25 +1

Stankiewicz Blanka

0:5 14:41 EQ

Kowalewski Juliusz Linard Julian

0:6 15:19 EQ

Łukomski Ryszard

0:7 21:34 EQ

Mitukiewicz Barbara Stankiewicz Emilia

0:8 25:57 EN

Stankiewicz Emilia

0:9 26:16 EN

Stankiewicz Emilia Miłaczewski Paweł

0:10 27:59 EQ

Jesionkowski Aleks. Kowalewski Juliusz

0:11 28:34 EQ

Kowalewski Juliusz

0:12 32:12 EN

Kowalewski Juliusz

0:13 32:23 EN

Jesionkowski Aleks. Linard Julian

0:14 39:13 EQ

Miłaczewski Paweł

0:15 39:28 EQ

Miłaczewski Paweł

0:16 39:44 EQ

Mitukiewicz Barbara Stankiewicz Emilia

0:17 42:26 EQ

Ziółkowski Igor

0:18 47:03 +1

Mitukiewicz Barbara Balcerska Julia

0:19 51:46 EQ

Kowalewski Juliusz Stankiewicz Blanka

1:19 53:28 EN

Bojarski Mikołaj

1:20 55:07 EQ

Stanisławski Kacper

1:21 55:19 EQ

Linard Julian

1:22 57:04 EQ

Mitukiewicz Barbara

1:23 59:39 EQ

Ola Alan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:41 Pomirski Szymon MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:37 Balcerska Julia ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:04 Miłaczewski Paweł ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
31:09 Więckowski Alan ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
32:06 Olkiewicz Igor MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:02 Suszko Michał MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:16 Łukomski Ryszard ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Przeszkadzanie
52:10 Miłaczewski Paweł ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Marcinkowski Jakub 30:00 11 0 11 0
66 Suszko Joanna 30:00 12 0 12 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Lubocki Piotr 0 0 0 0
9 Wiśniewski Bruno 0 0 0 0
88 Szachniewicz Aleks. 0 0 0 0
8 Krawiec Michał 0 0 0 0
29 Bojarski Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Tarkowski Szymon 0 0 0 0
28 Zieliński Jakub 0 0 0 0
11 Laskowska Izabela 0 0 0 0
19 Rydzińska Martyna 0 0 0 0
5 Makowska Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pavalanski Uladzimir 0 0 0 0
25 Suszko Michał 0 0 0 2
7 Olkiewicz Igor 0 0 0 2
36 Klarkowski Filip 0 0 0 0
77 Janowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rakowski Borys 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 2
13 Karczewski Jacek 0 0 0 0
35 Karczewska Marzena 0 0 0 0
91 Balinowski Oskar 0 0 0 0

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 50:53 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Balcerska Julia 0 1 1 2
10 Stankiewicz Blanka 1 1 2 0
27 Stankiewicz Emilia 2 2 4 0
5 Miłaczewski Paweł 2 1 3 4
99 Mitukiewicz Barbara 4 0 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukomski Ryszard 1 0 1 2
28 Więckowski Alan 0 0 0 2
3 Jesionkowski Aleks. 3 0 3 0
51 Kowalewski Juliusz 6 1 7 0
88 Linard Julian 1 3 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Ola Alan 1 0 1 0
52 Stanisławski Kacper 1 0 1 0
1 Ziółkowski Igor 1 0 1 0