Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    2:3 (1:1, 1:0, 0:2)

  • Data:

    28.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:30

  • Godzina zakończenia:

    11:20

  • Sędzia główny:

    Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:48 -1

Cybulski Kacper Dobrzyński Bartosz

1:1 15:07 EQ

Hennig Dominik

2:1 27:35 -1

Cybulski Kacper Dobrzyński Bartosz

2:2 52:57 EQ

Powajbo Jan Śmigielski Hubert

2:3 57:47 EQ

Hennig Dominik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:40 Komar Krzysztof UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:03 Żuchlewski Krzysztof HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:01 Bołtryk Juliusz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:11 Komar Krzysztof UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:34 Maszaro Szymon UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zahaczenie
43:08 Artych Maksymilan UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:20 - HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:42 Cybulski Kacper UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:15 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Uderzenie kijem
55:31 Dobrzyński Bartosz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:31 Powajbo Jan HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Jóźwiak Aleks 60:00 32 29 3 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
5 Bołtryk Juliusz 0 0 0 2
7 Komar Krzysztof 0 0 0 4
18 Dobrzyński Bartosz 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Adamczyk Justyna 0 0 0 0
14 Błażewicz Hubert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Cybulski Kacper 2 0 2 2
13 Maszaro Szymon 0 0 0 2
4 Bołtryk Gracjan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Pawlyta Maksymilan 0 0 0 0
16 Sambor Patryk 0 0 0 0
10 Artych Maksymilan 0 0 0 2
3 Pastewski Michał 0 0 0 0
12 Rutkowska Iga 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 60:00 23 21 2 91

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 0 0 0 0
27 Śmigielski Hubert 0 1 1 0
11 Powajbo Jan 1 0 1 2
43 Połom Dariusz 0 0 0 2
15 Jurzyk Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Bruliński Aleksander 0 0 0 0
18 Hennig Dominik 2 0 2 0
29 Żuchlewski Krzysztof 0 0 0 2
37 Pietrzak Kacper 0 0 0 0
10 Swendrak Wojciech 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Kuźmicz Jerzy 0 0 0 0
8 Medlarski Adam 0 0 0 0
7 Jakub Jackowicz - K. 0 0 0 0