Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM):

    Grzegorz Górski

  • Wynik:

    3:19 (0:5, 1:7, 2:7)

  • Data:

    28.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    08:00

  • Godzina zakończenia:

    09:50

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Maciej Byczkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:06 +1

Dyrka Wojciech Kapuśniak Franciszek, Okrzesik Mieszko

0:2 12:25 EQ

Dyrka Wojciech Piasecka Milena, Okrzesik Mieszko

0:3 13:33 EQ

Piasecka Milena

0:4 17:42 EQ

Dyrka Wojciech Piasecka Milena, Kapuśniak Franciszek

0:5 19:55 EQ

Dyrka Wojciech

0:6 26:00 EQ

Dyrka Wojciech Włodarczyk Aleksan., Sobolak Aleksander

0:7 28:24 EQ

Dyrka Wojciech Piasecki Antoni, Piasecka Milena

0:8 30:41 EQ

Okrzesik Mieszko

1:8 32:38 EQ

Mincer Jacek

1:9 34:57 +1

Dyrka Wojciech Piasecka Milena

1:10 35:19 EQ

Piasecka Milena

1:11 36:23 EQ

Adamski Hubert

1:12 39:03 EQ

Piasecki Antoni

1:13 42:15 +1

Okrzesik Mieszko

1:14 46:18 +1

Dyrka Wojciech Piasecka Milena

1:15 48:08 EQ

Dyrka Wojciech Nosol Stanisław, Piasecka Milena

2:15 48:38 EQ

Szot Filip Mincer Jacek

- 50:04 PS

Włodarczyk Aleksan.

2:16 51:35 -1

Dyrka Wojciech

2:17 53:15 -1

Włodarczyk Aleksan.

2:18 54:03 EQ

Okrzesik Mieszko Dyrka Wojciech

2:19 54:12 EQ

Dyrka Wojciech

3:19 57:49 EQ

Kruszyński Mikołaj Żyła Marcel, Mincer Jacek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:30 - MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
05:35 Sołdyk Maksymilian GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:33 Szamborski Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:05 Szot Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:05 Okrzesik Mieszko MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:09 Mincer Jacek GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:09 Okrzesik Mieszko MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
33:55 Kruszyński Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
37:01 Adamski Hubert MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:10 Wikierak Aleksander MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zahaczenie
41:57 Kasprzak Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
45:52 Szot Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
50:04 Żyła Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
51:27 Kapuśniak Franciszek MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Uderzenie kijem
55:20 Mincer Jacek GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Przeszkadzanie
55:47 Piasecka Milena MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Trzymanie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
24 Maślak Piotr 29:19 26 15 11 57
3 Willich Tomasz 30:41 18 10 8 55

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Szamborski Borys 0 0 0 2
6 Urban Aleksander 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Kasprzak Borys 0 0 0 2
2 Kozłowski Jerzy 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 1 1 0
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 0 0 0 0
11 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 2
16 Kostecki Krzysztof 0 0 0 0
8 Mincer Jacek 1 2 3 4
15 Szot Filip 1 0 1 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Mazurek Igor 0 0 0 0
5 Furmański Filip 0 0 0 0
12 Brzozowski II Kacper 0 0 0 0

MUKS WTH Wrocław (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Włodarczyk Szymon 30:41 12 12 0 100
11 Trowska Natalia 29:19 13 10 3 76

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Okrzesik Mieszko 3 2 5 4
38 Piasecka Milena 2 6 8 2
36 Kapuśniak Franciszek 0 2 2 2
32 Dyrka Wojciech 11 1 12 0
34 Piasecki Antoni 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Owczarek Franciszek 0 0 0 0
30 Wikierak Aleksander 0 0 0 2
37 Sobolak Aleksander 0 1 1 0
7 Włodarczyk Aleksan. 1 1 2 0
22 Dydek Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Nosol Stanisław 0 1 1 0
31 Adamski Hubert 1 0 1 2