Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Łukasz Podsiadło

  • Goście:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Nazarii Prokopchuk

  • Wynik:

    3:34 (1:13, 1:10, 1:11)

  • Data:

    21.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    14:50

  • Sędzia główny:

    Michał Kalinowski, Patryk Rutkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:26 EQ

Wiśniewski Dominik Grabarek Szymon

0:2 00:58 EQ

Mamet Tytus

0:3 01:59 EQ

Grabarek Szymon Tomkowiak Szymon, Miłkowski Bartosz

0:4 03:22 -1

Grabarek Szymon Hnibieda Maksym

1:4 04:33 EQ

Lubocki Piotr

1:5 05:14 EQ

Grabarek Szymon

1:6 05:36 EQ

Rosińska Liliana Mamet Tytus

1:7 08:16 +1

Grabarek Szymon Miłkowski Bartosz

1:8 09:42 EQ

Wiśniewski Dominik Leimann Mikołaj

1:9 14:32 +1

Wiśniewski Dominik Grabarek Szymon, Leimann Mikołaj

1:10 16:23 EQ

Grabarek Szymon

1:11 18:20 EQ

Grabarek Szymon

1:12 18:41 EQ

Wiśniewski Dominik Leśniewski Wojciech

1:13 19:53 EQ

Leimann Mikołaj Grabarek Szymon

1:14 24:17 -1

Wroniecka Oliwia

1:15 24:42 -1

Wiśniewski Dominik Mamet Lucyna

1:16 26:24 EQ

Wiśniewski Dominik

1:17 27:17 PS

Grabarek Szymon

1:18 27:27 EQ

Miłkowski Bartosz

2:18 28:40 EQ

Krawiec Michał

2:19 33:49 EQ

Grabarek Szymon Wiśniewski Dominik

2:20 34:07 EQ

Wroniecka Oliwia

2:21 36:50 +1

Grabarek Szymon Miłkowski Bartosz

2:22 37:25 EQ

Wroniecka Oliwia Rosińska Liliana

2:23 38:01 EQ

Wiśniewski Dominik Grabarek Szymon

3:23 42:43 EQ

Krawiec Michał Bojarski Mikołaj

3:24 43:48 EQ

Grabarek Szymon

3:25 44:17 EQ

Hnibieda Maksym Wiśniewski Dominik

3:26 45:27 EQ

Mamet Tytus Grabarek Szymon

3:27 48:04 EQ

Wiśniewski Dominik Grabarek Szymon

3:28 49:00 EQ

Wiśniewski Dominik Miłkowski Bartosz

3:29 51:24 EQ

Leimann Mikołaj Tomkowiak Szymon

3:30 54:36 EQ

Wroniecka Oliwia Tomkowiak Szymon

3:31 55:02 EQ

Chojnacki Jan Wiśniewski Dominik

3:32 56:22 EQ

Wiśniewski Dominik Hnibieda Maksym

3:33 56:45 EQ

Mamet Tytus

3:34 59:01 EQ

Tomkowiak Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:27 Wiśniewski Dominik PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:46 Olkiewicz Igor MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:35 Balinowski Oskar MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:00 Hnibieda Maksym PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:17 Suszko Michał MKS Sokoły Toruń II (ŻM) PS Zahaczenie
36:18 Bojarski Mikołaj MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Marcinkowski Jakub 30:00 18 0 18 0
66 Suszko Joanna 30:00 16 0 16 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Wiśniewski Bruno 0 0 0 0
41 Lubocki Piotr 1 0 1 0
88 Szachniewicz Aleks. 0 0 0 0
8 Krawiec Michał 2 0 2 0
29 Bojarski Mikołaj 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Balinowski Oskar 0 0 0 2
18 Pavalanski Uladzimir 0 0 0 0
11 Laskowska Izabela 0 0 0 0
19 Rydzińska Martyna 0 0 0 0
5 Makowska Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Zieliński Jakub 0 0 0 0
25 Suszko Michał 0 0 0 0
77 Janowski Mateusz 0 0 0 0
91 Klarkowski Filip 0 0 0 0
23 Złotecki Franciszek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Olkiewicz Igor 0 0 0 2
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0
13 Karczewski Jacek 0 0 0 0
35 Karczewska Marzena 0 0 0 0
38 Tarkowski Szymon 0 0 0 0

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płachtij Małgorzata 60:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Hnibieda Maksym 1 2 3 2
95 Chojnacki Jan 1 0 1 0
12 Wiśniewski Dominik 10 3 13 2
46 Leimann Mikołaj 2 2 4 0
8 Grabarek Szymon 10 6 16 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rosińska Liliana 1 1 2 0
49 Leśniewski Wojciech 0 1 1 0
60 Mamet Tytus 3 1 4 0
50 Mamet Lucyna 0 1 1 0
52 Wroniecka Oliwia 4 0 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Tomkowiak Szymon 1 3 4 0
54 Miłkowski Bartosz 1 4 5 0