Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jason Morgan

  • Goście:

    TMH Tempish Polonia Bytom

  • Trener TMH Tempish Polonia Bytom:

    Tomasz Demkowicz

  • Wynik:

    1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

  • Data:

    2016-10-14

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Lodowisko:

    Toropol

  • Sędzia główny:

    Maciej Pachucki

  • Sędzia liniowy:

    Przemysław Gabryszak, Daniel Lipiński

  • Widzów:

    740

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:38 R

Kostek Arkadiusz Toulmin Grant, Szczechura Alex

1:1 09:09 +1

Krzemień Łukasz Działo Michał, Kłaczyński Sebastian

1:2 38:48 R

Krzemień Łukasz Bordowski Richard

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:08 Kostecki Robert PGE Orlik Opole 2 Trzymanie
07:35 Stopiński Mateusz PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
56:56 Sordon Mateusz PGE Orlik Opole 2 Rzucenie na bandę
59:03 Murray John PGE Orlik Opole 2 Trzymanie kija przeciwnika

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 39 37 2 94
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Paryzek Martin 0 0 0 0
27 Smith Bradley 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
72 Booras Jon 0 0 0 0
11 Brown Jared 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 1 0 1 0
9 Toulmin Grant 0 1 1 0
78 Cichy Michael 0 0 0 0
8 Szczechura Alex 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Sordon Mateusz 0 0 0 2
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
28 Stopiński Filip 0 0 0 0
25 Kostecki Robert 0 0 0 2
36 Ceslik Petr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stopiński Mateusz 0 0 0 2
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0

TMH Tempish Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 60:00 33 32 1 96
41 Witkowski Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
28 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
10 Przygodzki Martin 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
91 Słodczyk Marcin 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 1 1 0
89 Bordowski Richard 0 1 1 0
44 Krzemień Łukasz 2 0 2 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
16 Wieczorek Artur 0 0 0 0
95 Wąsiński Karol 0 0 0 0
1.7