Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Wynik:

    3:4 (0:2, 3:0, 0:2)

  • Data:

    13.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    16:45

  • Sędzia główny:

    Mateusz Cieśla

  • Sędzia liniowy:

    Jarosław Syrek, Marcin Miszek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:08 EQ

Secemska Katarzyna Figiel Magdalena

0:2 12:55 EQ

Figiel Magdalena Secemska Katarzyna

1:2 26:25 +1

Rduch Zuzanna Rostalska Karolina, Kierc Wiktoria

2:2 34:04 EQ

Szymura Weronika

3:2 37:25 EQ

Janotova Veronika Szymura Weronika, Szymik Dominika

3:3 43:15 EQ

Bula Amelia Secemska Katarzyna

3:4 51:10 EQ

Bula Amelia Secemska Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:33 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:07 Hachuła Lena Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:18 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie
52:55 Szymura Weronika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zahaczenie

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 60:00 23 19 4 82
33 Chrapek Oliwia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 1 1 0
17 Postel Zofia 0 0 0 0
25 Szymura Weronika 1 1 2 2
8 Szymik Dominika 0 1 1 0
18 Rduch Zuzanna 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
27 Marchewka Martyna 0 0 0 0
68 Janotova Veronika 1 0 1 0
29 Kierc Wiktoria 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bodzioch Anita 0 0 0 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
39 Piechaczek Rita 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0
9 Komorowska Magdal. 0 0 0 0

Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Schnabel Paulina 60:00 36 33 3 91
35 Kobiela Alicja 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
14 Secemska Katarzyna 1 3 4 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
78 Bula Amelia 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
75 Bulas Laura 0 0 0 4
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
81 Hachuła Lena 0 0 0 2
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0