Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (K)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (K):

    Gabriel Samolej

  • Goście:

    Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Wynik:

    3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

  • Data:

    27.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:30

  • Godzina zakończenia:

    22:10

  • Sędzia główny:

    Kamil Bryniarski, Janusz Węgrzyniak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 26:22 EQ

Bula Amelia Secemska Katarzyna

1:1 35:16 EQ

Szopińska Adrianna Rokicka Olga, Mroszczak Magdalena

2:1 41:18 EQ

Leśnicka Anna Bukowska Renata, Podlipni Anna

3:1 53:29 +1

Nosal Małgorzata Leśnicka Anna

3:2 57:09 EQ

Secemska Katarzyna Bula Amelia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:46 Wencel Nikola Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
16:21 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Gra ciałem - kobiety
38:03 Maciaszek Amelia MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:33 Secemska Katarzyna Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Uderzenie kijem
51:57 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Furtak Zuzanna 60:00 2 0 2 0
81 Jordan Jessica 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Czaja Weronika 0 0 0 0
13 Grzybek Zuzanna 0 0 0 0
10 Mroszczak Magdalena 0 1 1 0
17 Szopińska Adrianna 1 0 1 0
12 Leśniowska Agata 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Nosal Małgorzata 1 0 1 0
95 Wielkiewicz Klaudia 0 0 0 0
16 Bukowska Renata 0 1 1 0
25 Leśnicka Anna 1 1 2 0
39 Podlipni Anna 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Maciaś-P. Agnieszka 0 0 0 0
8 Zamarlik Anna 0 0 0 0
14 Węgrzyniak Amelia 0 0 0 0
7 Rokicka Olga 0 1 1 0
11 Szlachtowska Milena 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
86 Gacek Klaudia 0 0 0 0
18 Gacek Alicja 0 0 0 0
71 Maciaszek Amelia 0 0 0 2
88 Kowalczyk Dominika 0 0 0 0
27 Fryźlewicz Wiktoria 0 0 0 0

Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Schnabel Paulina 60:00 3 0 3 0
35 Kobiela Alicja 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 2
75 Bulas Laura 0 0 0 4
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
81 Hachuła Lena 0 0 0 0
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
14 Secemska Katarzyna 1 1 2 2
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
78 Bula Amelia 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0