Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michał Fikrt

  • Goście:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Wynik:

    11:0 (3:0, 4:0, 4:0)

  • Data:

    28.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:00

  • Godzina zakończenia:

    22:00

  • Sędzia główny:

    Artur Hyliński

  • Sędzia liniowy:

    Monika Szpyt, Natalia Suchanek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:30 EQ

Michałek Aneta Strzelecka Joanna

2:0 07:32 EQ

Kopciara Alicja

3:0 14:03 EQ

Wawrzyk Ada Kopciara Alicja

4:0 25:36 EQ

Żyła Justyna Kopciara Alicja

5:0 28:30 EQ

Żyła Justyna Gawlik Julia

6:0 33:50 EQ

Kozioł Agata

7:0 38:30 EQ

Żyła Justyna Michałek Aneta, Strzelecka Joanna

- 45:16 PS

Szeląg Daniela

8:0 46:17 +1

Strzelecka Joanna Pocheć Aleksandra

9:0 52:30 EQ

Wawrzyk Ada

10:0 52:57 EQ

Michałek Aneta Kot Anna, Strzelecka Joanna

11:0 59:02 EQ

Kozioł Agata

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:23 Kobylańska Agnieszka KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:43 Solorz Martyna KS Cracovia 1906 (K) 2 Zahaczenie
27:53 Olszewska Magdalena KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:16 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Gra ciałem - kobiety
35:05 Zaborska Katarzyna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Podcięcie
45:16 Langner Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
46:11 Niechwiej-M. Kinga KS Cracovia 1906 (K) 2 Zahaczenie
49:41 Piotrowska Sandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Gra ciałem - kobiety
59:22 Węgrzyn Julia UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 00:00 0 0 0 0
55 Chodak Monika 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 2 0 2 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 1 1 0
23 Strzelecka Joanna 1 3 4 2
13 Michałek Aneta 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 1 1 0
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 2 0 2 0
11 Żyła Justyna 3 0 3 0
21 Kopciara Alicja 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 2
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 2
49 Kułas Patrycja 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Węgrzyn Julia 0 0 0 2
19 Gawlik Julia 0 1 1 0

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 28:16 4 0 4 0
31 Oleksa Zuzanna 31:44 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 0 0 0
15 Baran Karolina 0 0 0 0
81 Synowiec Małgorzata 0 0 0 0
24 Solorz Martyna 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0
11 Mroczka Magda 0 0 0 0
72 Szeląg Daniela 0 0 0 0
25 Niechwiej-M. Kinga 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Szeliga Zofia 0 0 0 0
12 Isztok Nikola 0 0 0 0
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 2
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 2
13 Kobylańska Francisz. 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Firek Amelia 0 0 0 0