Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Wynik:

    3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

  • Data:

    28.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Zięba, Patryk Roemisch

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:07 EQ

Łaskawska Sylwia Czarnecka Ewelina, Garbocz Oliwia

2:0 34:37 -1

Cieślewicz Pamela Łaskawska Sylwia

2:1 35:30 EQ

Schramm Ingrid Pospieszna Wiktoria

3:1 37:39 +1

Czarnecka Ewelina Łaskawska Sylwia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:14 Górska Aleksandra SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
20:38 Springer Marlena PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:29 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:39 Schramm Ines PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:41 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:08 Chipchura Melissa PTH Kozice Poznań (K) 2 Trzymanie
56:31 Huchel Weronika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Przeszkadzanie

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 15 14 1 93
30 Sass Martyna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
14 Garbocz Oliwia 0 1 1 2
16 Czarnecka Ewelina 1 1 2 0
87 Orawska Joanna 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
44 Pasiut Karolina 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 2
97 Churas Karolina 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 2
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
58 Cieślewicz Pamela 1 0 1 2

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grzybowska Helena 60:00 31 28 3 90
66 Schramm Irmina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 2
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
6 Kobus Alicja 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 1 0 1 0
87 Springer Marlena 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 0 1 1 0
8 Świątek Weronika 0 0 0 0
28 Chipchura Melissa 0 0 0 2
13 Stępień Matylda 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Żak Areta 0 0 0 0