Informacje
  • Gospodarze:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Firt

  • Wynik:

    4:6 (1:3, 1:1, 2:2)

  • Data:

    27.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:15

  • Godzina zakończenia:

    14:05

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Siemek

  • Sędzia liniowy:

    Filip Dudek, Konrad Siemek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 08:29 -1

Strzelecka Joanna

0:2 13:41 EQ

Żyła Justyna

0:3 17:02 EQ

Kopciara Alicja

1:3 17:57 EQ

Baran Karolina Solorz Martyna, Mroczka Magda

1:4 30:50 EQ

Kozioł Agata Strzelecka Joanna

2:4 39:16 EQ

Baran Karolina

2:5 45:07 EQ

Michałek Aneta Strzelecka Joanna

3:5 56:18 EQ

Niechwiej-M. Kinga Hajduk Ewelina

4:5 58:32 EQ

Niechwiej-M. Kinga Solorz Martyna

4:6 59:29 +1

Zaborska Anna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:46 Mroczka Magda KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
05:00 Zaborska Katarzyna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Podcięcie
07:05 Pocheć Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
20:28 Solorz Martyna KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:59 Synowiec Ewa KS Cracovia 1906 (K) 2 Przeszkadzanie
59:17 Łabędź Katarzyna KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 17:02 3 0 3 0
31 Oleksa Zuzanna 42:58 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 0 0 2
15 Baran Karolina 2 0 2 0
81 Synowiec Małgorzata 0 0 0 0
12 Isztok Nikola 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0
11 Mroczka Magda 0 1 1 2
13 Kobylańska Francisz. 0 0 0 0
25 Niechwiej-M. Kinga 2 0 2 0
69 Hajduk Ewelina 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Szeliga Zofia 0 0 0 0
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 0
10 Firek Amelia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Solorz Martyna 0 2 2 2
14 Szeląg Daniela 0 0 0 0
72 Łabędź Katarzyna 0 0 0 2

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 4 0 4 0
50 Węgrzyn Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 1 0 1 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 2
23 Strzelecka Joanna 1 2 3 0
13 Michałek Aneta 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 0
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 1 0 1 0
21 Kopciara Alicja 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 1 0 1 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 2
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0
49 Kułas Patrycja 0 0 0 0