0:2

(0:0, 0:0, 0:2)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Yuri Chukh

  • Goście:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Wynik:

    0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

  • Data:

    24.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:35

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek, Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 52:03 EQ

Tiala Taavi Kostromitin Dmitri, Nemec Erik

0:2 55:31 EQ

Nejezchleb Richard Gula Jiri, Franek Tomas

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
41:00 Brynkus Sebastian Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:36 Brynkus Sebastian Comarch Cracovia 2 Opóźnianie gry

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 58:30 32 30 2 93
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
58 Orlov Yegor 0 0 0 0
25 Novozhilov Pavel 0 0 0 0
9 Feofanov Yegor 0 0 0 0
8 Sergushkin Denis 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
12 Bondaruk Gleb 0 0 0 0
75 Chvanchikov Andrei 0 0 0 0
44 Shabanov Mikhail 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Smirnov Artyom 0 0 0 0
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 0
47 Elomaa Elias 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 0
36 Saloranta Ville 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
92 Osipov Artem 0 0 0 0

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
59 Perevozchikov Denis 60:00 32 32 0 100
75 Szczepanik Jacek 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Dudas Martin 0 0 0 0
43 Ignatovich Maksim 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 4
15 Welsh Jeremy 0 0 0 0
94 Csamango Stephan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Kostromitin Dmitri 0 1 1 0
28 Saukko Ville 0 0 0 0
22 Oksanen Emil 0 0 0 0
14 Nemec Erik 0 1 1 0
16 Tiala Taavi 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Gutwald Michal 0 0 0 0
4 Doherty Taylor 0 0 0 0
51 Murphy Darcy 0 0 0 0
64 Goodwin David 0 0 0 0
95 Kapica Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Gula Jiri 0 1 1 0
33 Saur Jakub 0 0 0 0
10 Nejezchleb Richard 1 0 1 0
90 Jezek Ales 0 0 0 0
88 Franek Tomas 0 1 1 0