Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Prokopchuk Nazarii

  • Goście:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Kurowski Tomasz

  • Wynik:

    9:6 (4:1, 3:1, 2:4)

  • Data:

    25.04.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:50

  • Sędzia główny:

    Jacek Cukierski, Vitalii Slabenko

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:20 EQ

Wiśniewski Dominik Grabarek Szymon, Gnat Filip

2:0 08:54 EQ

Grabarek Szymon

3:0 12:08 +1

Grabarek Szymon Chojnacki Jan, Gnat Filip

3:1 17:28 EQ

Linard Julian

4:1 18:31 EQ

Gnat Filip Wiśniewski Dominik

5:1 20:40 EQ

Wiśniewski Dominik Grabarek Szymon

6:1 25:25 +1

Grabarek Szymon Wiśniewski Dominik, Chebanehko Damir

6:2 32:03 EQ

Linard Julian

7:2 38:33 EQ

Wiśniewski Dominik

8:2 40:36 EQ

Grabarek Szymon

8:3 45:23 EQ

Linard Julian Miłaczewski Paweł

9:3 49:30 +1

Wiśniewski Dominik

9:4 52:44 -1

Linard Julian

9:5 54:18 +1

Olsiewicz Mateusz Ziółkowski Igor

9:6 56:16 EQ

Jesionkowski Aleks.

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:39 Stankiewicz Emilia ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
16:17 Ziółkowski Igor ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
16:52 Hnibieda Maksym PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:27 - ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
24:06 Stankiewicz Blanka ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Zahaczenie
41:03 Wiśniewski Dominik PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:20 Olsiewicz Mateusz ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:07 Wiśniewski Dominik PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:40 Rosińska Liliana PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:50 Ola Alan ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
51:52 Stankiewicz Blanka ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:57 Hnibieda Maksym PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płachtij Małgorzata 31:00 1 0 1 0
35 Pietrzyk Filip 29:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Hnibieda Maksym 0 0 0 4
95 Chojnacki Jan 0 1 1 0
8 Grabarek Szymon 4 2 6 0
12 Wiśniewski Dominik 4 2 6 4
7 Gnat Filip 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
49 Leśniewski Wojciech 0 0 0 0
89 Chebanehko Damir 0 1 1 0
16 Tomkowiak Szymon 0 0 0 0
27 Zawadzki Eryk 0 0 0 0
60 Mamet Tytus 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rosińska Liliana 0 0 0 2
29 Młynarski Gracjan 0 0 0 0
56 Przecherka Jan 0 0 0 0
46 Leimann Mikołaj 0 0 0 0
24 Pospieszny Ignacy 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
54 Miłkowski Bartosz 0 0 0 0
50 Mamet Lucyna 0 0 0 0
52 Wroniecka Oliwia 0 0 0 0

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 60:00 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Celmer Marcelina 0 0 0 0
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 4
27 Stankiewicz Emilia 0 0 0 2
5 Miłaczewski Paweł 0 1 1 0
99 Mitukiewicz Barbara 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukomski Ryszard 0 0 0 0
11 Więckowski Alan 0 0 0 0
14 Jesionkowski Aleks. 1 0 1 0
51 Kowalewski Juliusz 0 0 0 0
97 Linard Julian 4 0 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Olsiewicz Mateusz 1 0 1 2
3 Simiński Tomasz 0 0 0 0
92 Ola Alan 0 0 0 2
52 Stanisławski Kacper 0 0 0 0
66 Ziółkowski Igor 0 1 1 2