Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Łukasz Podsiadło

  • Goście:

    AH Legia Warszawa II (ŻM)

  • Trener AH Legia Warszawa II (ŻM):

    Tomasz Wołkowicz

  • Wynik:

    2:16 (1:4, 1:7, 0:5)

  • Data:

    13.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:15

  • Godzina zakończenia:

    16:56

  • Sędzia główny:

    Michał Garne, Grzegorz Podborny

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:56 +1

Klarkowski Filip Złotecki Franciszek

1:1 06:06 EQ

Kalemba Witold

1:2 06:42 EQ

Gers Leonard Mączka Maksymilian

1:3 08:38 EQ

Pimpicki Ignacy Bohynik Michał

1:4 17:16 EQ

Mączka Maksymilian Gers Leonard

1:5 20:33 EQ

Kalemba Witold Pimpicki Ignacy

1:6 26:36 +1

Teplyakov Matvey Bohynik Michał

1:7 27:32 -1

Kalemba Witold

1:8 31:48 EQ

Bohynik Michał

2:8 34:45 EQ

Szachniewicz Aleks. Balinowski Oskar

2:9 35:11 EQ

Kalemba Witold Pimpicki Ignacy, Bohynik Michał

2:10 37:23 EQ

Pimpicki Ignacy Kalemba Witold

2:11 38:40 EQ

Mielcarz Witold

2:12 47:31 EQ

Kępka Stanisław

- 47:39 PS

Kalemba Witold

2:13 47:58 EQ

Kalemba Witold

2:14 52:46 +1

Teplyakov Matvey

2:15 53:07 EQ

Kalemba Witold Pimpicki Ignacy

2:16 54:14 EQ

Bohynik Michał Dąbski Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:48 Gers Leonard AH Legia Warszawa II (ŻM) 2 Przeszkadzanie
25:02 Rydzińska Martyna MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:18 Bohynik Michał AH Legia Warszawa II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
47:39 Pomirski Szymon MKS Sokoły Toruń II (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
52:35 Suszko Michał MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:30 Szachniewicz Aleks. MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Przeszkadzanie

Składy

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Marcinkowski Jakub 30:00 7 0 7 0
66 Suszko Joanna 30:00 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Krawiec Michał 0 0 0 0
41 Lubocki Piotr 0 0 0 0
88 Szachniewicz Aleks. 1 0 1 2
29 Bojarski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Tarkowski Szymon 0 0 0 0
28 Zieliński Jakub 0 0 0 0
11 Laskowska Izabela 0 0 0 0
19 Rydzińska Martyna 0 0 0 2
5 Makowska Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pavalanski Uladzimir 0 0 0 0
57 Suszko Michał 0 0 0 2
76 Złotecki Franciszek 0 1 1 0
36 Klarkowski Filip 1 0 1 0
77 Janowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rakowski Borys 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0
13 Karczewski Jacek 0 0 0 0
35 Karczewska Marzena 0 0 0 0
91 Balinowski Oskar 0 1 1 0

AH Legia Warszawa II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Stolarczyk Leonard 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kępka Stanisław 1 0 1 0
27 Iwanowski Stanisław 0 0 0 0
14 Bohynik Michał 2 3 5 2
2 Kalemba Witold 6 1 7 0
96 Pimpicki Ignacy 2 3 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Dąbski Jan 0 1 1 0
33 Woźniak Stanisław 0 0 0 0
7 Mączka Maksymilian 1 1 2 0
30 Gers Leonard 1 1 2 2
9 Mielcarz Witold 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Teplyakov Matvey 2 0 2 0
11 Strachuk Arseni 0 0 0 0
10 Fabiańczyk Mikołaj 0 0 0 0
18 Mazur II Mateusz 0 0 0 0