Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    10:3 (1:1, 3:1, 6:1)

  • Data:

    14.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:30

  • Godzina zakończenia:

    11:15

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 08:28 EQ

Żyła Marcel Kruszyński Mikołaj

1:1 12:35 EQ

Maszaro Szymon Rutkowska Iga

2:1 20:25 +1

Maszaro Szymon

2:2 22:22 +1

Pozauć Paweł

3:2 24:34 -1

Dobrzyński Bartosz

4:2 39:23 EQ

Cybulski Kacper Dobrzyński Bartosz

5:2 44:43 EQ

Dobrzyński Bartosz

6:2 46:21 EQ

Dobrzyński Bartosz

7:2 47:22 EQ

Dobrzyński Bartosz

- 54:12 PS

Mincer Jacek

8:2 57:36 -1

Cybulski Kacper

9:2 58:01 -1

Maszaro Szymon Cybulski Kacper

9:3 58:57 +1

Mincer Jacek Szot Filip

10:3 59:45 +1

Dobrzyński Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:50 Bołtryk Juliusz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:26 Szamborski Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Zahaczenie
21:04 Pawlyta Maksymilan UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:34 Cybulski Kacper UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
23:49 Dochniak Aleks UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:49 Kozłowski Jerzy GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
24:45 Bołtryk Juliusz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:47 Szamborski Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:20 Lewandowski II Marc. UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Uderzenie kijem
40:40 Lewandowski II Marc. UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:53 Szot Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
52:27 Kujawa Filip UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:12 Cybulski Kacper UKS Bombek Malbork (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
57:23 Dobrzyński Bartosz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Wysoki kij
59:07 Komorowski Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jóźwiak Aleks 60:00 50 47 3 94

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lewandowski II Marc. 0 0 0 4
10 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
5 Bołtryk Juliusz 0 0 0 4
18 Dobrzyński Bartosz 5 1 6 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Adamczyk Justyna 0 0 0 0
16 Kujawa Filip 0 0 0 2
11 Dochniak Aleks 0 0 0 2
7 Wierzchoń Oskar 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Cybulski Kacper 2 1 3 2
13 Maszaro Szymon 3 0 3 0
4 Bołtryk Gracjan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Pawlyta Maksymilan 0 0 0 2
17 Rutkowska Iga 0 1 1 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Madaliński Igor 30:00 26 23 3 88
3 Willich Tomasz 30:00 21 14 7 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Szamborski Borys 0 0 0 4
5 Furmański Filip 0 0 0 0
17 Mochalov Matvii 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 1 1 0
6 Urban Aleksander 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kasprzak Borys 0 0 0 0
19 Brzozowski II Kacper 0 0 0 0
9 Kamiński Kacper 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 1 0 1 0
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Seroka Dominik 0 0 0 0
2 Kozłowski Jerzy 0 0 0 2
16 Kostecki Krzysztof 0 0 0 0
8 Mincer Jacek 1 0 1 0
15 Szot Filip 0 1 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 1 0 1 0
11 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
7 Zaborowski Kosma 0 0 0 0
21 Komorowski Marcel 0 0 0 2