Informacje
  • Gospodarze:

    BKS Bydgoszcz (ŻS)

  • Trener BKS Bydgoszcz (ŻS):

    Andrzej Mateja

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    2:7 (1:2, 0:2, 1:3)

  • Data:

    13.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:21

  • Sędzia główny:

    Igor Dzięciołowski, Patryk Rutkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 17:09 EQ

Gulczyński Jan Bołtryk Tymoteusz

1:1 17:57 PS

Szpucha Jan

1:2 18:21 EQ

Wocial Jakub Walas Piotr

1:3 31:04 EQ

Wocial Jakub

1:4 39:05 EQ

Wocial Jakub Misztal Damian

1:5 51:43 EQ

Jaskulski Rafał Gulczyński Jan

1:6 51:51 EQ

Pucek Bartłomiej

2:6 58:08 EQ

Szyszka Igor Fryc Mikołaj

2:7 58:55 EQ

Wocial Jakub Gulczyński Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:08 Libner Jakub UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Uderzenie kijem
07:56 - BKS Bydgoszcz (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
17:57 Misztal Damian UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
46:02 Jaskulski Rafał UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:15 Jaskulski Rafał UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Spóźniony atak ciałem

Składy

BKS Bydgoszcz (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
54 Balabin Ihor 48:09 5 0 5 0
29 Delattre Gauderic 11:51 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kozłowski Michał 0 0 0 0
2 Ostrowski Igor 0 0 0 0
11 Kłos Dominik 0 0 0 0
9 Lewandowski Marcel 0 0 0 0
24 Fryc Mikołaj 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Duda Maximilian 0 0 0 0
21 Jastrzębski Kamil 0 0 0 0
8 Klamra Jakub 0 0 0 0
16 Szyszka Igor 1 0 1 0
26 Nitka Sara 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Janicki Oliwier 0 0 0 0
12 Zieliński Igor 0 0 0 0
58 Szpucha Jan 1 0 1 0
36 Smalcerz Robert 0 0 0 0

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 42:03 2 0 2 0
2 Czerniewski Wojciech 17:57 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Misztal Damian 0 1 1 0
12 Libner Jakub 0 0 0 2
14 Pucek Bartłomiej 1 0 1 0
11 Łaszkiewicz Francisz. 0 0 0 0
67 Wocial Jakub 4 0 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Gulczyński Jan 1 2 3 0
16 Bołtryk Tymoteusz 0 1 1 0
9 Walas Wojciech 0 0 0 0
15 Walas Piotr 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Pakulski Miłosz 0 0 0 0
34 Jaskulski Rafał 1 0 1 4
30 Rabażyński Cyprian 0 0 0 0