Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

  • Trener KS Nesta Mires Toruń H.S.A.:

    Leszek Minge

  • Wynik:

    5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

  • Data:

    2017-03-12

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:20

  • Lodowisko:

    Olivia

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa, Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Adamoszek, Mateusz Niżnik

  • Widzów:

    3100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 19:46 R

Nasca Phillip Kastel-Dahl Adrian, Josepher Zachary

2:0 23:24 +1

Gościński Mateusz Josepher Zachary, Nasca Phillip

3:0 27:38 +1

Nasca Phillip Kantor Krzysztof

3:1 30:59 R

Trakhanov Denis Dołęga Jarosław

4:1 48:34 R

Falk Hampus Kantor Krzysztof

5:1 49:06 R

Falk Hampus Steber Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:13 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry
07:43 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:39 Dołęga Jarosław KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zahaczenie
25:00 Wrycza Wojciech MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
25:19 Skólmowski Bartosz KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:09 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Przeszkadzanie
32:15 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
32:15 Skólmowski Bartosz KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Trzymanie
37:56 Winiarski Piotr KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zahaczenie
43:25 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kolanem
48:24 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:24 Winiarski Piotr KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Wymuszanie kary
58:36 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:36 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Uderzenie kijem
60:00 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie
60:00 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 10 Kara za niesportowe zachowanie
60:00 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 25 Zbyteczna ostrość w grze
60:00 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 25 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 60:00 23 22 1 95
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 0 2 2 2
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 1 1 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Falk Hampus 2 0 2 0
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
88 Nasca Phillip 2 1 3 0
95 Kastel-Dahl Adrian 0 1 1 0
11 Gościński Mateusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 2 2 2
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
71 Marzec Szymon 0 0 0 37

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 2
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 2
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 32 27 5 84
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 4
92 Mogila Artem 0 0 0 0
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 1 0 1 0
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Kourakh Artur 0 0 0 0
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
26 Ćwikła Rafał 0 0 0 41
9 Winiarski Piotr 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
1.7