Informacje
  • Gospodarze:

    BKS Bydgoszcz (ŻS)

  • Trener BKS Bydgoszcz (ŻS):

    Andrzej Mateja

  • Goście:

    PTH Koziołki Poznań (ŻS)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻS):

    Paweł Mateja

  • Wynik:

    2:7 (1:3, 1:1, 0:3)

  • Data:

    21.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:15

  • Godzina zakończenia:

    16:58

  • Sędzia główny:

    Igor Dzięciołowski, Tycjan Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:19 EQ

Kłos Dominik Lewandowski Marcel

1:1 06:09 EQ

Żołnierkiewicz Cyprian

1:2 12:33 +1

Cybulski Michał

1:3 13:13 EQ

Szymański Brunon Grabarek Szymon

1:4 20:44 EQ

Domowicz Rajmund Żołnierkiewicz Cyprian

2:4 23:52 EQ

Szpucha Jan

2:5 45:24 EQ

Grabarek Szymon

2:6 47:22 EQ

Cybulski Michał Żołnierkiewicz Cyprian

2:7 58:11 EQ

Żołnierkiewicz Cyprian Domowicz Rajmund

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:22 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:35 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻS) 2 Trzymanie
59:59 Szpucha Jan BKS Bydgoszcz (ŻS) 2 Atak kolanem

Składy

BKS Bydgoszcz (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
54 Balabin Ihor 47:22 6 0 6 0
0 Brodziński Piotr 12:38 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kozłowski Michał 0 0 0 0
2 Ostrowski Igor 0 0 0 0
11 Kłos Dominik 1 0 1 0
9 Lewandowski Marcel 0 1 1 0
24 Fryc Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Duda Maximilian 0 0 0 4
14 Janicki Oliwier 0 0 0 0
8 Klamra Jakub 0 0 0 0
16 Szyszka Igor 0 0 0 0
26 Nitka Sara 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Zieliński Igor 0 0 0 0
58 Szpucha Jan 1 0 1 2
18 Smalcerz Robert 0 0 0 0

PTH Koziołki Poznań (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Schramm Irmina 20:00 1 0 1 0
1 Kozelan Antoni 38:47 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Baranowski Marcin 0 0 0 0
36 Szymański Borys 0 0 0 0
6 Żołnierkiewicz Cyprian 2 2 4 0
97 Cybulski Michał 2 0 2 0
98 Domowicz Rajmund 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Kucharzewski Kajetan 0 0 0 0
21 Grzybowski Maksym. 0 0 0 0
8 Grabarek Szymon 1 1 2 0
99 Szymański Brunon 1 0 1 0
25 Krzyżanowski Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Czyżow Borys 0 0 0 0
77 Szymczak Mateusz 0 0 0 0
15 Cybulska Agata 0 0 0 0
13 Świątek Weronika 0 0 0 0
26 Gulczyński Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Hnibieda Maksym 0 0 0 0
12 Wiśniewski Dominik 0 0 0 0
7 Gnat Filip 0 0 0 0