Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    ŁKH Łódź (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻS):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    1:8 (0:3, 0:3, 1:2)

  • Data:

    28.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:20

  • Godzina zakończenia:

    14:15

  • Sędzia główny:

    Łukasz Wierucki, Maciej Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 12:07 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Sobczak Igor

0:2 14:22 EQ

Kowalczyk Oliwier

0:3 17:35 +1

Myszka Mateusz Pavilv Davyd

0:4 29:17 EQ

Kozak Marko Świderski Wojciech, Pavilv Davyd

0:5 30:33 EQ

Kowalczyk Oliwier

0:6 33:40 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Myszka Mateusz

1:6 49:07 +1

Polnar Mieszko Wasiluk Dawid, Dzikowski Dominik

1:7 56:33 +1

Kudliński Artur Kozak Marko

1:8 59:49 EQ

Pavilv Davyd Kozak Marko

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:15 Bruggemann Hubert GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:35 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atak kolanem
31:28 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spóźniony atak ciałem
34:22 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
34:22 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
34:22 Kudliński Artur ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:45 Wasiluk Dawid GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
48:20 Kudliński Artur ŁKH Łódź (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:23 Bruggemann Hubert GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Wysoki kij

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Fruczek Radosław 40:00 16 11 5 68
25 Karol Dawid 20:00 10 7 3 70

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
13 Wasiluk Dawid 0 1 1 2
8 Dawid Borys 0 0 0 0
16 Vitek Jakub 0 0 0 0
7 Chyrkin Wowa 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Filip Błażej 0 0 0 0
5 Sochacki Maciej 0 0 0 0
6 Polnar Mieszko 1 0 1 0
18 Kowalski II Konrad 0 0 0 0
21 Krajewski Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Bruggemann Hubert 0 0 0 4
14 Salewski Maksymilian 0 0 0 0
12 Chołaściński Marcel 0 0 0 0
10 Dzikowski Dominik 0 1 1 0
4 Romanowski Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Szymański Mikołaj 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

ŁKH Łódź (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jaroń Jakub 60:00 36 35 1 97
11 Skiba Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Krzesłowski Wiktor 0 0 0 0
31 Stępień II Jan 0 0 0 0
69 Ziankou Yahor 0 0 0 0
23 Kowalczyk Oliwier 2 0 2 0
24 Myszka Mateusz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Rajnert Antoni 0 0 0 0
14 Kudliński Artur 1 0 1 4
84 Krzesłowski Igor 0 0 0 0
26 Świderski Wojciech 0 1 1 0
7 Pavilv Davyd 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Stechni Maciej 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0
88 Lenartowski Kacper 0 0 0 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 2 0 2 16
21 Sobczak Igor 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Piętka Igor 0 0 0 0
55 Shamenko Olekseii 0 0 0 0
56 Kozak Marko 1 2 3 0
22 Wiktorski Tymoteusz 0 0 0 0