Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    ŁKH Łódź (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻS):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    6:1 (0:0, 4:0, 2:1)

  • Data:

    27.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    12:45

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Wiktor Wenz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 27:00 EQ

Vitek Jakub Dawid Borys, Chyrkin Wowa

2:0 30:23 EQ

Dawid Borys Vitek Jakub, Połczyński Franciszek

3:0 32:55 +1

Polnar Mieszko Krajewski Adam

4:0 39:09 EQ

Chyrkin Wowa Dawid Borys

5:0 40:22 EQ

Vitek Jakub Dawid Borys

5:1 47:25 +2

Krzesłowski Wiktor Świderski Wojciech

6:1 53:05 EQ

Polnar Mieszko Krajewski Adam, Vitek Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:32 Rajnert Antoni ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:19 Vitek Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
12:19 Vitek Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
31:34 Pavilv Davyd ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:03 - ŁKH Łódź (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:18 Sochacki Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Zahaczenie
45:28 Romanowski Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
45:43 Wasiluk Dawid GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Opóźnianie gry
46:39 Vitek Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:30 Kudliński Artur ŁKH Łódź (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Fruczek Radosław 60:00 1 0 1 0
25 Karol Dawid 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Połczyński Franciszek 0 1 1 0
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 2
8 Dawid Borys 1 3 4 0
16 Vitek Jakub 2 2 4 14
7 Chyrkin Wowa 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Filip Błażej 0 0 0 0
5 Sochacki Maciej 0 0 0 2
6 Polnar Mieszko 2 0 2 0
18 Kowalski II Konrad 0 0 0 0
21 Krajewski Adam 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Bruggemann Hubert 0 0 0 0
14 Salewski Maksymilian 0 0 0 0
12 Chołaściński Marcel 0 0 0 0
10 Dzikowski Dominik 0 0 0 0
4 Romanowski Jan 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Szymański Mikołaj 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

ŁKH Łódź (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jaroń Jakub 00:00 0 0 0 0
11 Skiba Szymon 60:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Krzesłowski Wiktor 1 0 1 0
31 Stępień II Jan 0 0 0 0
69 Ziankou Yahor 0 0 0 0
56 Kozak Marko 0 0 0 0
24 Myszka Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Rajnert Antoni 0 0 0 2
14 Kudliński Artur 0 0 0 2
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
26 Świderski Wojciech 0 1 1 0
7 Pavilv Davyd 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Stechni Maciej 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0
33 Piętka Igor 0 0 0 0
55 Shamenko Olekseii 0 0 0 0