Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Goście:

    MKS Cracovia (JM)

  • Trener MKS Cracovia (JM):

    Dominik Salamon

  • Wynik:

    4:1 (2:0, 0:0, 2:1)

  • Data:

    25.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    16:45

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kret, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:49 +1

Koczera Mateusz Dulęba Marcin

2:0 05:56 EQ

Dulęba Marcin Radwański Aleks

3:0 49:16 EQ

Górniak Karol Kozioł Adam

3:1 49:59 EQ

Laszkiewicz Oskar Żądło Kamil

4:1 53:41 EQ

Pisula Paweł Rocki Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:16 Kuzak II Marcin MKS Cracovia (JM) 2 Uderzenie kijem
13:04 Balasa Dawid MKS Cracovia (JM) 2 Spóźniony atak ciałem
17:58 Shatilov Nikita MKS Cracovia (JM) 2 Wysoki kij
24:30 Skrzek Wiktor MKS Cracovia (JM) 2 Trzymanie
37:22 Kozioł Wojciech MKS Cracovia (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:35 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:35 Bieniek Benedykt MKS Cracovia (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Wiszyński Filip 60:00 24 23 1 95
30 Buczek Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 1 1 0
80 Orzechowski Radosł. 0 0 0 0
16 Dulęba Marcin 1 1 2 0
97 Pisula Paweł 1 0 1 0
79 Radwański Aleks 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Starościak Michał 0 0 0 0
24 Koczera Mateusz 1 0 1 0
11 Mazur II Jakub 0 0 0 0
18 Sudyka Jakub 0 0 0 0
88 Skopiński Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Niemczyk Kacper 0 0 0 0
10 Kozioł Adam 0 1 1 0
20 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0
67 Burczyk Sebastian 0 0 0 0
13 Łańko Oliwier 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Mazur Jan 0 0 0 0
91 Górniak Karol 1 0 1 0

MKS Cracovia (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Rospond Michał 60:00 38 34 4 89
22 Futryk Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Surma Olaf 0 0 0 0
5 Mętel Kamil 0 0 0 0
15 Kuzak II Marcin 0 0 0 2
20 Kiełbicki Szymon 0 0 0 0
17 Shatilov Nikita 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sobczyk Borys 0 0 0 0
13 Wróbel Marlon 0 0 0 0
23 Bieniek Benedykt 0 0 0 2
9 Kozioł Wojciech 0 0 0 2
11 Skrzek Wiktor 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 0 0 0
21 Tynka Dawid 0 0 0 0
18 Tomal Miłosz 0 0 0 0
6 Żądło Kamil 0 1 1 0
4 Laszkiewicz Oskar 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Gorczyca II Sebastian 0 0 0 0
10 Adamczyk Oskar 0 0 0 0
7 Balasa Dawid 0 0 0 2