1:4

(0:2, 1:0, 0:2)

Informacje
  • Gospodarze:

    HUKS Torpeda Warszawa

  • Trener HUKS Torpeda Warszawa:

    Robert Tchórzewski

  • Goście:

    LHT Lublin

  • Trener LHT Lublin:

    Sebastian Chrzanowski

  • Wynik:

    1:4 (0:2, 1:0, 0:2)

  • Data:

    29.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    15:35

  • Sędzia główny:

    Łukasz Sibiński, Michał Guzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 12:29 EQ

Stworowski Jakub Udot Yaroslav

0:2 17:38 EQ

Stworowski Jakub

1:2 30:41 +1

Kierecki Adam

1:3 45:45 EQ

Stworowski Jakub Grymuza Michał

1:4 48:45 EQ

Radzikowski Marcin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:49 Chrzanowski Sebast. LHT Lublin 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:38 Matkowski Artur HUKS Torpeda Warszawa 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:50 Kierecki Adam HUKS Torpeda Warszawa 2 Uderzenie kijem
30:24 Radzikowski Marcin LHT Lublin 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:00 - HUKS Torpeda Warszawa 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:00 Stworowski Jacek LHT Lublin 2 Zbyteczna ostrość w grze
40:00 Romanowski Michał HUKS Torpeda Warszawa 2 Zbyteczna ostrość w grze
53:38 Stworowski Jakub LHT Lublin 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:47 Radzikowski Marcin LHT Lublin 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:58 Jasiński Mateusz HUKS Torpeda Warszawa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

HUKS Torpeda Warszawa

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Wieczorek II Łukasz 60:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gajzler Witold 0 0 0 0
69 Matkowski Artur 0 0 0 2
36 Nguyen Radosław 0 0 0 0
81 Zdrojek Szymon 0 0 0 0
39 Nemeth Tomasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Romanowski Michał 0 0 0 2
10 Jasiński Mateusz 0 0 0 2
99 Kierecki Adam 1 0 1 2
41 Seremak Radosław 0 0 0 0
92 Wacławski Tomasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
46 Pac Andrzej 0 0 0 0
22 Galitskiy Anton 0 0 0 0
25 Sadowski Michał 0 0 0 0
17 Wojtowicz Łukasz 0 0 0 0
26 Wojciechowski Jakub 0 0 0 0

LHT Lublin

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Wróblewski Stanisław 60:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Stworowski Jacek 0 0 0 2
19 Dmowski Jacek 0 0 0 0
14 Udot Yaroslav 0 1 1 0
79 Chrzanowski Sebast. 0 0 0 2
21 Radzikowski Marcin 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Miśkiewicz Maciej 0 0 0 0
55 Kochaniec Sebastian 0 0 0 0
26 Walczewski Bartłomiej 0 0 0 0
44 Okoń Piotr 0 0 0 0
7 Stworowski Jakub 3 0 3 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Meksuła Łukasz 0 0 0 0
73 Klauda Paweł 0 0 0 0
96 Grymuza Michał 0 1 1 0