Informacje
  • Gospodarze:

    KH Dębica (ŻM)

  • Trener KH Dębica (ŻM):

    Arkadiusz Burnat - Michał Wiktor

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM):

    Mateusz Kowalski

  • Wynik:

    3:11 (0:4, 1:6, 2:1)

  • Data:

    09.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:25

  • Sędzia główny:

    Jerzy Gorzynik , Jacek Szwed

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:49 EQ

Kłodowski Kacper Bator Oskar

0:2 09:27 EQ

Bator Oskar

0:3 12:30 EQ

Kłodowski Kacper Robel Piotr

0:4 19:41 -1

Kołodziejczyk Jakub

0:5 20:28 EQ

Robel Piotr Kłodowski Kacper

0:6 21:45 EQ

Burczyk Łukasz

0:7 23:13 -1

Kurek Oskar

1:7 23:31 +1

Czernecki Krzysztof Pająk Kacper

1:8 24:57 EQ

Robel Piotr Kłodowski Kacper

1:9 32:28 PS

Robel Piotr

1:10 35:00 +1

Burczyk Łukasz

2:10 43:40 EQ

Moraniec Krzysztof Micuła Marcel

3:10 57:46 EQ

Pająk Kacper Moraniec Krzysztof

3:11 58:39 EQ

Robel Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:01 Suchecki Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
15:52 Sawicki Adrian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Podcięcie
16:30 Robel Piotr UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:37 Kołodziejczyk Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:51 Burczyk Łukasz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Atak łokciem
34:39 Micuła Marcel KH Dębica (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:13 Robel Piotr UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

KH Dębica (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Kocoń Mateusz 40:00 38 28 10 73
1 Woszczyna Igor 20:00 15 14 1 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Solak Oskar 0 0 0 0
17 Piecuch Maksymilian 0 0 0 0
7 Baliński Jan 0 0 0 0
5 Różowski Nikodem 0 0 0 0
30 Moraniec Krzysztof 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Trojan Aleksander 0 0 0 0
11 Kopala Aleksandra 0 0 0 0
9 Pająk Kacper 1 1 2 0
6 Bruch Bartosz 0 0 0 0
8 Wiktor Julian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Micuła Marcel 0 1 1 2
14 Wierchowiec Julia 0 0 0 0
12 Burakowski Aleksand. 0 0 0 0
25 Czernecki Krzysztof 1 0 1 0
13 Gruszka Alan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Niedzielski Damian 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Paweł 35:16 13 12 1 92
33 Koczera Kacper 24:44 12 10 2 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Strzyżowski Antoni 0 0 0 0
77 Kołodziejczyk Jakub 1 0 1 2
66 Paszkiewicz Maksym 0 0 0 0
34 Suchecki Kacper 0 0 0 2
19 Burczyk Łukasz 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Sawicki Adrian 0 0 0 2
19 Robel Stanisław 0 0 0 0
69 Myćka Maksymilian 0 0 0 0
28 Kurek Oskar 1 0 1 0
99 Kosturska Iga 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Kopczyński Paweł 0 0 0 0
5 Radwański Alan 0 0 0 0
53 Kłodowski Kacper 2 2 4 0
76 Robel Piotr 4 1 5 4
35 Bator Oskar 1 1 2 0