Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (JM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JM):

    Adam Żogała

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Wynik:

    2:6 (0:3, 1:2, 1:1)

  • Data:

    29.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:50

  • Godzina zakończenia:

    23:00

  • Sędzia główny:

    Rafał Noworyta

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Iwaniak, Jakub Śreniawski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:03 EQ

Pisula Paweł Radwański Aleks

0:2 13:57 +1

Orzechowski Radosł. Mazur II Jakub

0:3 19:28 EQ

Starościak Michał

1:3 29:50 EQ

Kovalchuk Mykhailo Shoferovskyi Roman

1:4 37:56 EQ

Żółkiewicz Dawid Orzechowski Radosł., Starościak Michał

1:5 39:47 +1

Niemczyk Kacper Dulęba Marcin, Starościak Michał

1:6 49:08 EQ

Łańko Oliwier

2:6 59:42 +1

Nikolaevich Ihor Kovalchuk Mykhailo

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:33 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Zahaczenie
01:05 Starościak Michał UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
06:36 Niewiadomski Igor UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
13:47 Siemasz Szymon UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:35 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Przeszkadzanie
19:35 Pencko Miłosz UKH Unia Oświęcim (JM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
25:50 Orzechowski Radosł. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:25 Starościak Michał UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Trzymanie
34:49 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Zahaczenie
39:11 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Wysoki kij
43:42 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Atak kolanem
45:27 Kusak Patryk UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Trzymanie kija przeciwnika
49:37 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
51:13 Kovalchuk Mykhailo UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:30 Koczera Mateusz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
53:30 Koczera Mateusz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:04 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Przeszkadzanie
57:11 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Atak łokciem
58:11 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

UKH Unia Oświęcim (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
18 Kaczkowski Gabriel 60:00 6 0 6 0
33 Gąsior Adrian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 0 0 0 2
93 Maniak Wiktor 0 0 0 0
78 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
28 Wilk Daniel 0 0 0 6
19 Kusak Patryk 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 10
87 Kukla Igor 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
17 Baida Danylo 0 0 0 0
77 Czapelskyi Andrei 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 1 1 10
98 Zygmunt Michał 0 0 0 0
44 Niewiadomski Igor 0 0 0 2
8 Bratek Jan 0 0 0 0
36 Kovalchuk Mykhailo 1 1 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Nikolaevich Ihor 1 0 1 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Wiszyński Filip 60:00 2 0 2 0
30 Buczek Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 0 0 0
80 Orzechowski Radosł. 1 1 2 2
16 Dulęba Marcin 0 1 1 0
9 Pisula Paweł 1 0 1 0
97 Radwański Aleks 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Starościak Michał 1 2 3 4
24 Koczera Mateusz 0 0 0 4
11 Mazur II Jakub 0 1 1 0
18 Sudyka Jakub 0 0 0 0
10 Burczyk Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Niemczyk Kacper 1 0 1 0
91 Kozioł Adam 0 0 0 0
29 Żółkiewicz Dawid 1 0 1 0
88 Skopiński Piotr 0 0 0 0
20 Łańko Oliwier 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Mazur Jan 0 0 0 0