1:2 d.

(0:0, 1:1, 0:0, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JR):

    Milan Wojciech

  • Goście:

    MKS Cracovia (JR)

  • Trener MKS Cracovia (JR):

    Salamon Dominik

  • Wynik:

    1:2 d. (0:0, 1:1, 0:0, 0:1d)

  • Data:

    24.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:25

  • Sędzia główny:

    Machel Sebastian

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Tarkowski, Piotr Podlas

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 32:48 EQ

Sapehin Mikhail Wróbel Marlon

1:1 39:45 PS

Wenker Jakub

1:2 60:25 EQ

Jaracz Michał Brynkus Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:50 Sapehin Mikhail MKS Cracovia (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:50 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:46 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Trzymanie
39:45 Augustyniak Igor MKS Cracovia (JR) PS Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Lisewski Maksymilian 00:00 25 23 2 92
51 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
69 Wenker Jakub 1 0 1 0
11 Walczak Jan 0 0 0 0
74 Piskalski Konrad 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 0
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
81 Lewy Jeremi 0 0 0 0
58 Maćkowski Szymon 0 0 0 0
73 Mularczyk Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
17 Schafer Eryk 0 0 0 4
29 Golik Mateusz 0 0 0 0
15 Shirokov Timofei 0 0 0 0
71 Nawrocki Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kańczewski Konrad 0 0 0 0
14 Zberek Karol 0 0 0 0
24 Napiórkowski Patryk 0 0 0 0
19 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
7 Suski Bartosz 0 0 0 0

MKS Cracovia (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Szczepanik Jacek 00:00 34 33 1 97
2 Rospond Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Jaracz Michał 1 0 1 0
16 Gorczyca II Sebastian 0 0 0 0
13 Shatilov Nikita 0 0 0 0
17 Augustyniak Igor 0 0 0 0
6 Brynkus Sebastian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Surma Olaf 0 0 0 0
18 Wróbel Marlon 0 1 1 0
5 Skrzek Wiktor 0 0 0 0
4 Bezwiński Mateusz 0 0 0 0
7 Sapehin Mikhail 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 0 0 0
21 Tynka Dawid 0 0 0 0
15 Kuzak II Marcin 0 0 0 0
9 Rogos Mateusz 0 0 0 0
20 Kiełbicki Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kozioł Wojciech 0 0 0 0
23 Bieniek Benedykt 0 0 0 0