Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (JR)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JR):

    Witold Magiera

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Wynik:

    1:5 (0:1, 0:2, 1:2)

  • Data:

    22.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Iwaniak, Jakub Śreniawski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:53 EQ

Płachetka Marcin Wróblewski Dawid

0:2 26:20 +1

Cuber Klaudiusz Bąk Oskar

0:3 30:57 EQ

Wróblewski Dawid Proczek Michał

0:4 46:19 EQ

Wicher Sebastian Płachetka Marcin, Wróblewski Dawid

- 50:39 PS

Karasiński Arkadiusz

0:5 51:40 +1

Wicher Sebastian

1:5 59:58 PS

Kusak Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:40 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Rzucenie na bandę
11:40 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
13:22 Dworaźny Mateusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Przeszkadzanie
19:42 Cuber Klaudiusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:43 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:43 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:43 Cuber Klaudiusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:28 - KH Polonia Bytom (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:16 Kusak Patryk UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Uderzenie kijem
31:35 Gurzyński Szymon KH Polonia Bytom (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
32:43 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Opóźnianie gry
33:17 Klekot Jan UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:32 Gurzyński Szymon KH Polonia Bytom (JR) 5 Rzucenie na bandę
34:32 Gurzyński Szymon KH Polonia Bytom (JR) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
37:42 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Wysoki kij
37:53 Cuber Klaudiusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Trzymanie kija przeciwnika
39:24 Kusak Patryk UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:24 Proczek Michał KH Polonia Bytom (JR) 2 Przeszkadzanie
39:45 Wróblewski Dawid KH Polonia Bytom (JR) 2 Uderzenie kijem
40:00 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
49:29 Wróblewski Dawid KH Polonia Bytom (JR) 2 Trzymanie
50:39 Pencko Miłosz UKH Unia Oświęcim (JR) PS Trzymanie
50:39 - UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
56:02 Siemasz Szymon UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:56 Guzik Arkadiusz UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Uderzenie kijem
58:56 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (JR) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:58 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (JR) PS Uderzenie kijem

Składy

UKH Unia Oświęcim (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 60:00 43 38 5 88
18 Kaczkowski Gabriel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
21 Ptashkin Artur 0 0 0 0
36 Biernat Jan 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 0 0 0 0
26 Kusak Patryk 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 2
17 Klekot Jan 0 0 0 2
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 30
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 14
16 Kurandy Jakub 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
99 Siemasz Szymon 0 0 0 2
28 Wilk Daniel 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 2
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kandratsenka Uladz. 0 0 0 0
93 Tarłowski Mikołaj 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 32 31 1 96
30 Wieczorek IV Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Bąk Oskar 0 1 1 0
21 Proczek Michał 0 1 1 2
12 Płachetka Marcin 1 1 2 0
14 Wróblewski Dawid 1 2 3 4
6 Wicher Sebastian 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 2
4 Cuber Klaudiusz 1 0 1 6
9 Wawrzkiewicz Dawid 0 0 0 0
16 Gurzyński Szymon 0 0 0 27
19 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Faska Adam 0 0 0 0
10 Borowiak Adam 0 0 0 0
17 Karasiński Arkadiusz 0 0 0 0
3 Zając Wojciech 0 0 0 0
13 Spyrka Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Stępień Jan 0 0 0 0
5 Włodara Olaf 0 0 0 0
15 Łukawski Kacper 0 0 0 0
2 Klimanek Paweł 0 0 0 0