Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Oliwa

  • Trener GKS Stoczniowiec Oliwa:

    Michał Michałkiewicz

  • Goście:

    BKS Bydgoszcz

  • Trener BKS Bydgoszcz:

    Adam Witkowski

  • Wynik:

    3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

  • Data:

    01.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:40

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:33 EQ

Małachowski Ireneusz Zalewski Kamil, Michałkiewicz Michał

2:0 21:47 EQ

Munch Jakub

2:1 39:56 EQ

Gawara Patryk Pronobis Patryk, Pietras Adrian

3:1 55:46 +1

Ruszkowski Michał Shcherbakov Dmytro

3:2 57:23 EQ

Gawara Patryk Pronobis Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:37 Sochacki Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zahaczenie
24:43 Munch Jakub GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Przeszkadzanie
25:21 Gawara Patryk BKS Bydgoszcz 10 Kara za niesportowe zachowanie
28:18 Kazimierczak Artur GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zahaczenie
29:49 Szwed Paweł GKS Stoczniowiec Oliwa 4 Zbyteczna ostrość w grze
29:49 Gołaszewski Jakub BKS Bydgoszcz 4 Zbyteczna ostrość w grze
30:34 Ruszkowski Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Przeszkadzanie
33:23 Kazimierczak Artur GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atakowanie ciałem - natarcie
35:39 Munch Jakub GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atakowanie ciałem - natarcie
35:39 Kazimierczak Artur GKS Stoczniowiec Oliwa 25 Kopnięcie gracza
35:39 Tomczyk Remigiusz BKS Bydgoszcz 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:39 Jurski Krystian BKS Bydgoszcz 2 Trzymanie
45:39 Woźniak Bartłomiej BKS Bydgoszcz 2 Trzymanie
46:30 Szwed Paweł GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:40 Shcherbakov Dmytro GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atakowanie ciałem - natarcie
48:40 Sochacki Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:40 Woźniak Bartłomiej BKS Bydgoszcz 4 Zbyteczna ostrość w grze
50:36 Konieczka Marcin BKS Bydgoszcz 2 Atak kolanem
53:26 Shcherbakov Dmytro GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:43 Pronobis Patryk BKS Bydgoszcz 2 Zahaczenie
58:26 Sochacki Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Trzymanie

Składy

GKS Stoczniowiec Oliwa

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tomczyk Igor 60:00 2 0 2 0
80 Strupinski Aliaksandr 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Ruszkowski Michał 1 0 1 2
11 Paruszewski Szymon 0 0 0 0
10 Mindak Maciej 0 0 0 0
8 Michałkiewicz Michał 0 1 1 0
22 Małachowski Ireneusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Zalewski Kamil 0 1 1 0
7 Dzięgiel Paweł 0 0 0 0
5 Szwed Paweł 0 0 0 6
14 Sochacki Michał 0 0 0 6
17 Kuklis Tomasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Munch Jakub 1 0 1 4
3 Murawski Kacper 0 0 0 0
21 Kazimierczak Artur 0 0 0 29
65 Bruliński Arkadiusz 0 0 0 0
16 Shcherbakov Dmytro 0 1 1 4

BKS Bydgoszcz

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Rzepiński Paweł 30:34 2 0 2 0
91 Kaźmierczak Grzeg. 28:41 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Pietras Adrian 0 1 1 0
3 Rzepiński Łukasz 0 0 0 0
79 Sokół Rafał 0 0 0 0
77 Pronobis Patryk 0 2 2 2
11 Gawara Patryk 2 0 2 10

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
83 Horodniczy Stanisław 0 0 0 0
55 Tomczyk Remigiusz 0 0 0 2
33 Gołaszewski Jakub 0 0 0 4
10 Kiliński Szymon 0 0 0 0
81 Woźniak Bartłomiej 0 0 0 6

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Konieczka Marcin 0 0 0 2
56 Jurski Krystian 0 0 0 2
89 Gerlipp Kamil 0 0 0 0
73 Gockowiak Marek 0 0 0 0
71 Gościński Cezary 0 0 0 0