9:8 d.

(2:3, 4:4, 2:1, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Oliwa

  • Trener GKS Stoczniowiec Oliwa:

    Michał Michałkiewicz

  • Goście:

    KH Warsaw Capitals

  • Trener KH Warsaw Capitals :

    Paweł Popielarz

  • Wynik:

    9:8 d. (2:3, 4:4, 2:1, 1:0d)

  • Data:

    06.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:55

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Wierucki, Maciej Zieliński

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:03 EQ

Iwański Marek Solon Rafał

1:1 11:50 EQ

Ruszkowski Michał Murawski Kacper

1:2 12:34 EQ

Gorshkov Mikhail Iwański Marek, Solon Rafał

2:2 12:59 EQ

Shcherbakov Dmytro

2:3 16:43 EQ

Kozłowski Piotr Gorshkov Mikhail

2:4 23:14 -1

Solon Rafał Kuczbajski Grzegorz, Iwański Marek

3:4 23:53 EQ

Szot Krzysztof Shcherbakov Dmytro, Paruszewski Szymon

3:5 25:10 EQ

Mścisławski Fryderyk Gorshkov Mikhail, Komorski Wojciech

4:5 33:38 -1

Shcherbakov Dmytro

4:6 35:22 +1

Iwański Marek Solon Rafał, Zakharchenko Artem

5:6 36:11 EQ

Małachowski Ireneusz Ruszkowski Michał

6:6 36:47 EQ

Szot Krzysztof Shcherbakov Dmytro

6:7 37:42 EQ

Iwański Marek Solon Rafał

7:7 42:18 +1

Shcherbakov Dmytro Danieluk Mateusz

8:7 43:40 EQ

Paruszewski Szymon Michałkiewicz Michał, Małachowski Ireneusz

8:8 47:08 EQ

Iwański Marek Solon Rafał, Cichocki Bernard

9:8 61:23 EQ

Shcherbakov Dmytro Danieluk Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:19 Komorski Wojciech KH Warsaw Capitals 10 Kara za niesportowe zachowanie
06:19 Paruszewski Szymon GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atakowanie ciałem - natarcie
06:27 Michałkiewicz Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zbyteczna ostrość w grze
14:01 Ruszkowski Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atakowanie ciałem - natarcie
18:46 Shcherbakov Dmytro GKS Stoczniowiec Oliwa 4 Zbyteczna ostrość w grze
18:46 Szot Krzysztof GKS Stoczniowiec Oliwa 4 Zbyteczna ostrość w grze
18:46 Komorski Kacper KH Warsaw Capitals 4 Zbyteczna ostrość w grze
18:46 Iwański Marek KH Warsaw Capitals 4 Zbyteczna ostrość w grze
18:46 Cichocki Bernard KH Warsaw Capitals 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:46 Gutkowski Krzysztof KH Warsaw Capitals 25 Inne
19:52 Michałkiewicz Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:52 Gorshkov Mikhail KH Warsaw Capitals 2 Zbyteczna ostrość w grze
30:49 Gorshkov Mikhail KH Warsaw Capitals 2 Atakowanie ciałem - natarcie
33:23 Paruszewski Szymon GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zahaczenie
38:55 Paruszewski Szymon GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atakowanie ciałem - natarcie
41:14 - KH Warsaw Capitals 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
44:20 Zakharchenko Artem KH Warsaw Capitals 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:50 Solon Rafał KH Warsaw Capitals 2 Zahaczenie
49:25 Gorshkov Mikhail KH Warsaw Capitals 2 Atakowanie ciałem - natarcie
50:19 Paruszewski Szymon GKS Stoczniowiec Oliwa 4 Zbyteczna ostrość w grze
50:19 Zakharchenko Artem KH Warsaw Capitals 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:02 Michałkiewicz Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Trzymanie
57:05 Shcherbakov Dmytro GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Oliwa

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tomczyk Igor 61:23 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Ruszkowski Michał 1 1 2 2
18 Paruszewski Szymon 1 1 2 10
10 Mindak Maciej 0 0 0 0
8 Michałkiewicz Michał 0 1 1 6
22 Małachowski Ireneusz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zalewski Kamil 0 0 0 0
12 Dzięgiel Paweł 0 0 0 0
5 Szwed Paweł 0 0 0 0
15 Shcherbakov Dmytro 4 2 6 6
17 Kuklis Tomasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Munch Jakub 0 0 0 0
3 Murawski Kacper 0 1 1 0
19 Grajewski Paweł 0 0 0 0
16 Szot Krzysztof 2 0 2 4
11 Danieluk Mateusz 0 2 2 0

KH Warsaw Capitals

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Gutkowski Krzysztof 61:23 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Cichocki Bernard 0 1 1 2
88 Nogalski Mariusz 0 0 0 0
47 Solon Rafał 1 5 6 2
46 Iwański Marek 4 2 6 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Kuczbajski Grzegorz 0 1 1 0
77 Witkowski Maksym. 0 0 0 0
12 Gorshkov Mikhail 1 2 3 6
34 Kozłowski Piotr 1 0 1 0
5 Komorski Wojciech 0 1 1 10

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Rybarczyk Jarosław 0 0 0 0
15 Komorski Kacper 0 0 0 4
87 Mścisławski Fryderyk 1 0 1 0
83 Kasprzak Sławomir 0 0 0 0
55 Zakharchenko Artem 0 1 1 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Popielarz Paweł 0 0 0 0