Informacje
  • Gospodarze:

    BKS Bydgoszcz

  • Trener BKS Bydgoszcz:

    Adam Witkowski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Oliwa

  • Trener GKS Stoczniowiec Oliwa:

    Michał Michałkiewicz

  • Wynik:

    4:7 (1:1, 1:5, 2:1)

  • Data:

    27.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    15:15

  • Sędzia główny:

    Daniel Lipiński

  • Sędzia liniowy:

    Michał Gerne, Igor Dzięciołowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 12:40 EQ

Zalewski Kamil Michałkiewicz Michał

1:1 14:06 EQ

Kiliński Szymon Gawara Patryk

2:1 21:28 +1

Gerlipp Kamil Gościński Cezary, Kiliński Szymon

2:2 30:10 EQ

Sochacki Michał Małachowski Ireneusz, Szwed Paweł

2:3 31:20 EQ

Piaszczyński Łukasz

2:4 37:25 +1

Małachowski Ireneusz Kuklis Tomasz

2:5 37:37 EQ

Mindak Maciej Sochacki Michał, Kuklis Tomasz

2:6 39:55 EQ

Szwed Paweł Paruszewski Szymon

3:6 43:15 EQ

Gawara Patryk Woźniak Bartłomiej

3:7 48:20 EQ

Mindak Maciej Zalewski Kamil

4:7 59:06 EQ

Gawara Patryk Woźniak Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:17 Piaszczyński Łukasz GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:31 Tomczyk Remigiusz BKS Bydgoszcz 2 Trzymanie
33:09 Bujak Maciej BKS Bydgoszcz 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:11 Horodniczy Stanisław BKS Bydgoszcz 2 Przeszkadzanie
39:55 Michałkiewicz Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Uderzenie kijem
44:20 Kiliński Szymon BKS Bydgoszcz 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:28 Tomczyk Remigiusz BKS Bydgoszcz 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:28 Sochacki Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:28 Sochacki Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 25 Kopnięcie gracza
48:28 Horodniczy Stanisław BKS Bydgoszcz 10 Atak kijem trzymanym oburącz
49:32 Michałkiewicz Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:05 Mindak Maciej GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Przeszkadzanie

Składy

BKS Bydgoszcz

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Kaźmierczak Grzeg. 31:09 2 0 2 0
99 Kowalski Kamil 28:51 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Gościński Cezary 0 1 1 0
6 Bujak Maciej 0 0 0 2
23 Woźniak Bartłomiej 0 2 2 0
11 Gawara Patryk 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
83 Horodniczy Stanisław 0 0 0 12
9 Konieczka Marcin 0 0 0 0
33 Gołaszewski Jakub 0 0 0 0
10 Kiliński Szymon 1 1 2 2
21 Wieczorek Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Pietras Adrian 0 0 0 0
76 Borkowski Grzegorz 0 0 0 0
89 Gerlipp Kamil 1 0 1 0
30 Betka Krzysztof 0 0 0 0
56 Jurski Krystian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Winkler Adrian 0 0 0 0
55 Tomczyk Remigiusz 0 0 0 4

GKS Stoczniowiec Oliwa

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Strupinski Aliaksandr 60:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Ruszkowski Michał 0 0 0 0
18 Paruszewski Szymon 0 1 1 0
10 Mindak Maciej 2 0 2 2
8 Michałkiewicz Michał 0 1 1 4
22 Małachowski Ireneusz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zalewski Kamil 1 1 2 0
7 Dzięgiel Paweł 0 0 0 0
5 Szwed Paweł 1 1 2 0
14 Sochacki Michał 1 1 2 27
17 Kuklis Tomasz 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Munch Jakub 0 0 0 0
15 Szot Krzysztof 0 0 0 0
19 Grajewski Paweł 0 0 0 0
11 Piaszczyński Łukasz 1 0 1 2