Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    Marcin Słama

  • Wynik:

    19:2 (5:0, 9:1, 5:1)

  • Data:

    08.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat , Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:23 EQ

Kućmierz Oliwier Pytel Łukasz

2:0 10:40 EQ

Zachariasz Olaf Jasicki Gabriel

3:0 11:10 EQ

Jasicki Gabriel Konieczka Eryk

4:0 14:10 +1

Zachariasz Olaf Brzezowski Igor

5:0 18:22 EQ

Słomnicki Daniel

6:0 20:48 EQ

Zachariasz Olaf Brzezowski Igor

6:1 21:08 EQ

Nogowczyk Eneasz Adamek Kacper

7:1 25:23 EQ

Uracz Błażej Brzezowski Igor

8:1 25:24 EQ

Michalik Mateusz

9:1 27:04 EQ

Kućmierz Oliwier Nakoneczny Michał

10:1 27:44 EQ

Chabrzyk Maksymilian Słomnicki Daniel

11:1 27:59 EQ

Zachariasz Olaf Jasicki Gabriel

12:1 28:09 EQ

Jasicki Gabriel Zachariasz Olaf, Brzezowski Igor

13:1 34:41 EQ

Zachariasz Olaf

14:1 39:05 EQ

Michalik Mateusz

15:1 41:19 EQ

Zachariasz Olaf

16:1 45:40 +2

Uracz Błażej Zachariasz Olaf

17:1 48:53 EQ

Zachariasz Olaf

18:1 50:27 EQ

Jasicki Gabriel Brzezowski Igor

19:1 54:47 EQ

Brzezowski Igor Zachariasz Olaf

19:2 59:00 EQ

Hornik Adam Chodubski Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:38 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:17 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zahaczenie
43:05 Nogowczyk Eneasz KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Przeszkadzanie
44:20 Szybalski Bartosz KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Wysoki kij
45:31 Nogowczyk Eneasz KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zahaczenie
51:50 Kućmierz Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Wysoki kij

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 30:30 0 0 0 0
35 Kobiela Alicja 29:30 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzezowski Igor 1 5 6 0
19 Uracz Błażej 2 0 2 0
7 Jasicki Gabriel 3 2 5 0
40 Zachariasz Olaf 7 3 10 0
4 Konieczka Eryk 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zapała Julian 0 0 0 0
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
25 Michalik Mateusz 2 0 2 0
17 Nowak Cyprian 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
5 Kućmierz Oliwier 2 0 2 2
23 Bajer Kamil 0 0 0 0
18 Nakoneczny Michał 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Witkowski Jakub 0 0 0 0
15 Preis Kamil 0 0 0 0
2 Chabrzyk Maksymilian 1 0 1 0
20 Słomnicki Daniel 1 1 2 0
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Zieliński Dariusz 32:01 9 0 9 0
1 Henc Adam 27:59 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 4
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 1 1 0
28 Hornik Adam 1 0 1 0
11 Nogowczyk Eneasz 1 0 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Stępień Karol 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 0 0 2
15 Olek Adam 0 0 0 0