Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy (ŻS):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    Łukasz Dybaś

  • Wynik:

    13:5 (4:0, 7:2, 2:3)

  • Data:

    01.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:00

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta, Paweł Zięba

  • Sędzia liniowy:

    X, X

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:08 EQ

Zimny Samuel Janik Jakub, Bochyński Piotr

2:0 11:58 EQ

Majkowski Mateusz

3:0 14:02 EQ

Bochyński Piotr

4:0 17:32 +1

Bochyński Piotr Sroczyński Kacper, Tota Miłosz

5:0 21:01 EQ

Janik Jakub

6:0 25:05 EQ

Karpiński Kuba Babenko Denys, Majkowski Mateusz

7:0 25:51 EQ

Słomian Paweł Wilczok Wojciech

8:0 27:19 -1

Janik Jakub Bochyński Piotr

8:1 34:11 EQ

Popławski Stanisław Garncarczyk Igor, Tyński Amadeusz

9:1 35:19 -1

Majkowski Mateusz

10:1 35:50 -1

Zimny Samuel Tota Miłosz

10:2 37:39 EQ

Tyński Amadeusz

11:2 38:37 EQ

Martinson Andrzej Matera Jan

11:3 41:28 EQ

Jarczyk Oliwier Litwa Dominik

12:3 46:49 EQ

Zellner Maciej Świerz Feliks

12:4 49:53 EQ

Jarczyk Oliwier

13:4 52:43 EQ

Zellner Maciej Karpiński Kuba

13:5 54:10 EQ

Litwa Dominik Tyński Amadeusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:37 Kołodziej II Adam KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
26:27 Sroczyński Kacper MOSM Tychy (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
29:44 Tańczyk Wiktor MOSM Tychy (ŻS) 2 Atak łokciem
34:42 Słomian Paweł MOSM Tychy (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MOSM Tychy (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 31:50 0 0 0 0
27 Sornek Kamil 28:10 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Janik Jakub 2 1 3 0
35 Sroczyński Kacper 0 1 1 2
45 Wilczok Wojciech 0 1 1 0
68 Bochyński Piotr 2 2 4 0
28 Matera Jan 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Babenko Denys 0 1 1 0
66 Kędra Gabriel 0 0 0 0
15 Świerz Feliks 0 1 1 0
57 Zimny Samuel 2 0 2 0
44 Majkowski Mateusz 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Tańczyk Wiktor 0 0 0 2
19 Bagienko Adrian 0 0 0 0
10 Karpiński Kuba 1 1 2 0
6 Tota Miłosz 0 2 2 0
17 Słomian Paweł 1 0 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Martinson Andrzej 1 0 1 0
16 Starowicz Arkadiusz 0 0 0 0
85 Zellner Maciej 2 0 2 0
77 Kawa Jan 0 0 0 0
7 Pyrskała Leon 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kowalczyk Maksym. 29:44 8 0 8 0
35 Jaworski Tobiasz 30:16 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Rutkowski Oskar 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 1 1 2 0
19 Kołodziej II Adam 0 0 0 2
40 Grobara Jakub 0 0 0 0
15 Popławski Stanisław 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 0 1 1 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 1 2 3 0
99 Szyszka Michał 0 0 0 0
16 Jarczyk Oliwier 2 0 2 0
2 Żurawski Adam 0 0 0 0