Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy (ŻS):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    2:10 (1:4, 0:2, 1:4)

  • Data:

    12.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    18:50

  • Sędzia główny:

    Filip Gzik, Piotr Matlakiewicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:52 EQ

Świerz Feliks Zimny Samuel

1:1 11:34 EQ

Zachariasz Olaf Jasicki Gabriel

1:2 11:51 EQ

Zimny Samuel Sroczyński Kacper

1:3 17:50 EQ

Matera Jan Świerz Feliks

1:4 19:15 EQ

Janik Jakub Babenko Denys

1:5 31:39 EQ

Zimny Samuel

1:6 35:14 EQ

Janik Jakub Bagienko Adrian, Tańczyk Wiktor

1:7 42:04 EQ

Bochyński Piotr Świerz Feliks

1:8 43:52 EQ

Majkowski Mateusz

1:9 47:59 EQ

Majkowski Mateusz

2:9 57:05 EQ

Zachariasz Olaf Nowak Cyprian

2:10 57:26 EQ

Majkowski Mateusz Sroczyński Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:11 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:38 Hołda Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kobiela Alicja 29:00 5 0 5 0
3 Krysztopowicz Oskar 31:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzezowski Igor 0 0 0 0
19 Uracz Błażej 0 0 0 0
5 Nowak Kuba 0 0 0 2
9 Zachariasz Olaf 2 0 2 0
7 Jasicki Gabriel 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zapała Julian 0 0 0 0
66 Hołda Szymon 0 0 0 2
18 Nakoneczny Michał 0 0 0 0
17 Nowak Cyprian 0 1 1 0
25 Michalik Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
16 Pospiech Jakub 0 0 0 0
23 Bajer Kamil 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 0 0 0 0
20 Słomnicki Daniel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
4 Konieczka Eryk 0 0 0 0

MOSM Tychy (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 30:15 1 0 1 0
39 Bochyński Mateusz 29:45 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Janik Jakub 2 0 2 0
35 Sroczyński Kacper 0 2 2 0
68 Bochyński Piotr 1 0 1 0
28 Matera Jan 1 0 1 0
90 Babenko Denys 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Hoffmann Bartosz 0 0 0 0
95 Kantor Igor 0 0 0 0
57 Zimny Samuel 2 1 3 0
44 Majkowski Mateusz 3 0 3 0
61 Tańczyk Wiktor 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bagienko Adrian 0 1 1 0
85 Zellner Maciej 0 0 0 0
6 Tota Miłosz 0 0 0 0
66 Kędra Gabriel 0 0 0 0
15 Świerz Feliks 1 2 3 0