Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    Marcin Słama

  • Goście:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Wynik:

    5:3 (1:2, 3:1, 1:0)

  • Data:

    15.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:20

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:34 EQ

Kabelis–Sz. Lena Jankowska Jadwiga, Wencel Nikola

0:2 17:40 EQ

Szafarczyk Zuzanna Figiel Magdalena

1:2 18:24 EQ

Hornik Adam

2:2 27:37 EQ

Nowak Wojciech

3:2 28:13 EQ

Hornik Adam Chodubski Paweł, Szybalski Bartosz

4:2 36:03 EQ

Kucharski Franciszek Hornik Adam, Chodubski Paweł

4:3 39:12 EQ

Krzywoń Maria Wesołek Dominika

5:3 59:53 EN

Hornik Adam Chodubski Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:54 Figiel Magdalena Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:26 Pawlok Joanna Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:04 Wesołek Dominika Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:22 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Henc Adam 30:30 1 0 1 0
1 Matuła Karol 29:30 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 1 0 1 0
10 Chodubski Paweł 0 3 3 2
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Nowak Wojciech 1 0 1 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0
19 Stępień Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 1 1 0
28 Hornik Adam 3 1 4 0
15 Olek Adam 0 0 0 0

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Szpakiewicz Karolina 20:00 1 0 1 0
33 Schnabel Paulina 35:01 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
13 Pawlok Joanna 0 0 0 2
19 Figiel Magdalena 0 1 1 2
15 Szafarczyk Zuzanna 1 0 1 0
21 Wesołek Dominika 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 0 1 1 0
29 Jankowska Jadwiga 0 1 1 0
66 Kabelis–Sz. Lena 1 0 1 0
9 Krzywoń Maria 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
92 Zyguła Julia 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
24 Wierzbicka Marta 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Prochowska Paulina 0 0 0 0