Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    ADAMIEC JANUSZ

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    DYBAŚ ŁUKASZ

  • Wynik:

    0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

  • Data:

    01.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:03

  • Sędzia główny:

    CZUDOWSKI DAMIAN, GRELICH SAJMON

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:16 EQ

Szyszka Michał Kołodziej II Adam

0:2 27:27 -1

Kołodziej II Adam

0:3 34:20 +1

Grobara Jakub

0:4 45:52 +1

Tyński Amadeusz Kołodziej II Adam, Borlik Damian

0:5 52:41 +1

Kołodziej II Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:20 Krzywoń Maria Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Zahaczenie
26:33 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Uderzenie kijem
34:12 Zagożdżon Alicja Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Uderzenie kijem
40:00 Janda Kacper KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Zahaczenie
44:42 Figiel Magdalena Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Zahaczenie
52:27 Nawrat Julia Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Szpakiewicz Karolina 32:21 2 0 2 0
33 Schnabel Paulina 27:39 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
75 Bulas Laura 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 2
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
81 Hachuła Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
24 Wierzbicka Marta 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Prochowska Paulina 0 0 0 0
5 Zielonka Julia 0 0 0 0
27 Mazur Małgorzata 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 60:00 0 0 0 0
39 Kowalczyk Maksym. 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Rutkowski Oskar 0 0 0 2
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 2 2 4 0
40 Grobara Jakub 1 0 1 0
6 Tyński Amadeusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 2
80 Konenc Michał 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 1 1 0
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
2 Żurawski Adam 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 1 0 1 0
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Schwanitz Kordian 0 0 0 0