Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    Magda Czaplik

  • Wynik:

    8:2 (2:2, 2:0, 4:0)

  • Data:

    01.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:25

  • Sędzia główny:

    Filip Gzik, Marcin Kołodziej

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:04 EQ

Kozłowska Natalia Tomsia Julia

1:1 04:41 EQ

Kućmierz Oliwier

2:1 06:15 EQ

Jasicki Gabriel Brzezowski Igor

2:2 17:47 EQ

Kozłowska Natalia

3:2 20:14 EQ

Brzezowski Igor

4:2 24:36 EQ

Kućmierz Oliwier Lubański Przemysław

5:2 46:56 EQ

Brzezowski Igor

6:2 49:21 EQ

Michalik Mateusz

7:2 49:41 EQ

Pytel Łukasz Wiśniewski Adrian

8:2 54:39 +1

Jasicki Gabriel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
28:20 Witkowski Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:44 Tomsia Julia KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:25 Stelmach Rafał UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
53:23 Wójcik Patrycja KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 20:00 0 0 0 0
1 Koziarski Filip 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzezowski Igor 2 1 3 0
7 Jasicki Gabriel 2 0 2 0
9 Nowak Kuba 0 0 0 0
5 Kućmierz Oliwier 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zapała Julian 0 0 0 0
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
18 Nakoneczny Michał 0 0 0 0
17 Nowak Cyprian 0 0 0 0
25 Michalik Mateusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lubański Przemysław 0 1 1 0
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
23 Bajer Kamil 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 1 0 1 0
4 Konieczka Eryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Witkowski Jakub 0 0 0 2
78 Stelmach Rafał 0 0 0 2
6 Wiśniewski Adrian 0 1 1 0

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Poziemba Wiktoria 60:00 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0
38 Kamińska Maja 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
18 Zięba Lena 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0
1 Juszczak Dorota 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 2 0 2 0
20 Błach Magdalena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rola Oliwia 0 0 0 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
55 Tomsia Julia 0 1 1 2
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 2