Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻS)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻS):

    Marek Chrabański

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy (ŻS):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

  • Data:

    25.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    18:45

  • Sędzia główny:

    Wociech Czech, Magdalena Jabłońska

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 16:47 EQ

Gołofit Natan Landziński Wiktor

2:0 22:44 EQ

Hareńczyk Igor Petlakowski Filip

3:0 29:39 +1

Chrobociński Filip Wolak Kacper

3:1 40:22 EQ

Janik Jakub Słomian Paweł, Wilczok Wojciech

4:1 49:36 +1

Zając Wiktor Czyż Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:33 Bochyński Piotr MOSM Tychy (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:05 Wilczok Wojciech MOSM Tychy (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:32 Karpiński Kuba MOSM Tychy (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:26 Sroczyński Kacper MOSM Tychy (ŻS) 2 Opóźnianie gry
49:58 Wolak Kacper JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

JKH GKS Jastrzębie (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Michalski Kacper 60:00 1 0 1 0
20 Plinta Samuel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 0
87 Osiadły Mikołaj 0 0 0 0
91 Zając Wiktor 1 0 1 0
88 Chrobociński Filip 1 0 1 0
12 Czyż Jakub 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Hareńczyk Igor 1 0 1 0
99 Gołofit Natan 1 0 1 0
4 Majchrzak Jermi 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 0 0 0 0
3 Muzyka Przemysław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wojciechowski Filip 0 0 0 0
85 Górski Pascal 0 0 0 0
14 Leśniok Adam 0 0 0 0
69 Wolak Kacper 0 1 1 2
29 Landziński Wiktor 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Pasoń Czesław 0 0 0 0
19 Petlakowski Filip 0 1 1 0

MOSM Tychy (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 30:55 2 0 2 0
39 Bochyński Mateusz 29:05 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Janik Jakub 1 0 1 0
35 Sroczyński Kacper 0 0 0 2
45 Wilczok Wojciech 0 1 1 2
68 Bochyński Piotr 0 0 0 2
28 Matera Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Babenko Denys 0 0 0 0
87 Hoffmann Bartosz 0 0 0 0
10 Karpiński Kuba 0 0 0 2
57 Zimny Samuel 0 0 0 0
44 Majkowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Tańczyk Wiktor 0 0 0 0
19 Bagienko Adrian 0 0 0 0
85 Zellner Maciej 0 0 0 0
6 Tota Miłosz 0 0 0 0
17 Słomian Paweł 0 1 1 0