Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    Marcin Słama

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    Łukasz Dybaś

  • Wynik:

    2:9 (1:4, 1:2, 0:3)

  • Data:

    25.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Sędzia główny:

    Paweł Zięba, Łukasz Barutowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:15 +1

Grobara Jakub

0:2 07:45 EQ

Kołodziej II Adam

0:3 11:29 EQ

Szyszka Michał Garncarczyk Igor

1:3 18:55 EQ

Adamek Kacper Szybalski Bartosz

1:4 19:52 EQ

Tyński Amadeusz

1:5 33:37 +1

Tyński Amadeusz Grobara Jakub, Kołodziej II Adam

1:6 37:35 -1

Tyński Amadeusz

2:6 39:27 EQ

Kucharski Franciszek Hornik Adam

2:7 41:05 -1

Tyński Amadeusz

2:8 42:58 EQ

Rutkowski Oskar

2:9 50:55 EQ

Tyński Amadeusz Rutkowski Oskar

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:46 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
09:15 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Wysoki kij
32:54 Nogowczyk Eneasz KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:54 Schwanitz Kordian KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atak łokciem
39:54 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spóźniony atak ciałem
53:04 Borlik Damian KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Przeszkadzanie

Składy

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Henc Adam 31:16 5 0 5 0
2 Zieliński Dariusz 28:44 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 1 0 1 0
10 Chodubski Paweł 0 0 0 0
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 1 0 1 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 2
19 Stępień Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 1 1 0
28 Hornik Adam 0 1 1 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 35:00 1 0 1 0
39 Kowalczyk Maksym. 25:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Rutkowski Oskar 1 1 2 2
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 1 1 2 0
40 Grobara Jakub 1 1 2 0
6 Tyński Amadeusz 5 0 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 0 0 2
14 Garncarczyk Igor 0 1 1 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
2 Żurawski Adam 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 1 0 1 0
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Jedynak Dominik 0 0 0 0
69 Schwanitz Kordian 0 0 0 2