Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    Łukasz Dybaś

  • Wynik:

    2:3 d. (0:1, 2:1, 0:0, 0:1d)

  • Data:

    18.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Filip Gzik, Wiktor Kolat

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:17 EQ

Grobara Jakub Kołodziej II Adam

0:2 23:04 EQ

Garncarczyk Igor

1:2 34:25 +1

Nowak Cyprian Zapała Julian

2:2 37:34 +2

Nowak Kuba Jasicki Gabriel

2:3 61:37 EQ

Grobara Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:49 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:02 Nowak Cyprian UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:02 Grobara Jakub KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:07 - KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:51 Nowak Cyprian UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Zahaczenie
27:52 - KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:49 Grobara Jakub KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:55 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atak łokciem
37:26 Konenc Michał KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:58 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 41:37 2 0 2 0
35 Kobiela Alicja 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 0 0 0 0
14 Brzezowski Igor 0 0 0 0
7 Jasicki Gabriel 0 1 1 0
9 Nowak Kuba 1 0 1 0
18 Nakoneczny Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zapała Julian 0 1 1 0
5 Kućmierz Oliwier 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 0 0 0 0
17 Nowak Cyprian 1 0 1 4
25 Michalik Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
23 Bajer Kamil 0 0 0 0
4 Konieczka Eryk 0 0 0 0
20 Słomnicki Daniel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
22 Witkowski Jakub 0 0 0 0
2 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0
15 Preis Kamil 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 61:37 2 0 2 0
39 Kowalczyk Maksym. 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Rutkowski Oskar 0 0 0 4
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 0 1 1 0
6 Tyński Amadeusz 0 0 0 2
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 2
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 1 0 1 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Jarczyk Oliwier 0 0 0 0
9 Jedynak Dominik 0 0 0 0
69 Schwanitz Kordian 0 0 0 0
40 Grobara Jakub 2 0 2 4
82 Borlik Damian 0 0 0 0