Informacje
  • Gospodarze:

    BKS Bydgoszcz (ŻS)

  • Trener BKS Bydgoszcz (ŻS):

    Andrzej Mateja

  • Goście:

    PTH Koziołki Poznań (ŻS)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻS):

    Paweł Mateja

  • Wynik:

    0:4 (0:1, 0:0, 0:3)

  • Data:

    24.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:15

  • Godzina zakończenia:

    12:57

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Dzięciołowski, Tycjan Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:37 EQ

Baranowski Marcin Wiśniewski Dominik

0:2 44:44 EQ

Szymański Brunon Cybulska Agata

0:3 48:54 EQ

Grabarek Szymon

0:4 54:33 EQ

Szymański Brunon Cybulska Agata

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:53 Kucharzewski Kajetan PTH Koziołki Poznań (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
15:18 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
19:03 Szymczak Mateusz PTH Koziołki Poznań (ŻS) 5 Atak kolanem
19:03 Szymczak Mateusz PTH Koziołki Poznań (ŻS) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
39:29 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:27 Kozłowski Michał BKS Bydgoszcz (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

BKS Bydgoszcz (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
0 Brodziński Piotr 42:23 2 0 2 0
29 Delattre Gauderic 17:37 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kozłowski Michał 0 0 0 2
3 Ostrowski Igor 0 0 0 0
11 Kłos Dominik 0 0 0 0
9 Lewandowski Marcel 0 0 0 0
24 Fryc Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Duda Maximilian 0 0 0 4
21 Jastrzębski Kamil 0 0 0 0
8 Klamra Jakub 0 0 0 0
16 Szyszka Igor 0 0 0 0
18 Smalcerz Robert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kłobukowski Jan 0 0 0 0
14 Janicki Oliwier 0 0 0 0
12 Zieliński Igor 0 0 0 0
26 Nitka Sara 0 0 0 0

PTH Koziołki Poznań (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kozelan Antoni 40:00 0 0 0 0
66 Schramm Irmina 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Baranowski Marcin 1 0 1 0
36 Szymański Borys 0 0 0 0
6 Żołnierkiewicz Cyprian 0 0 0 0
97 Cybulski Michał 0 0 0 0
98 Domowicz Rajmund 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Kucharzewski Kajetan 0 0 0 2
77 Szymczak Mateusz 0 0 0 25
8 Grabarek Szymon 1 0 1 0
99 Szymański Brunon 2 0 2 0
25 Krzyżanowski Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Czyżow Borys 0 0 0 0
15 Cybulska Agata 0 2 2 0
13 Świątek Weronika 0 0 0 0
26 Gulczyński Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Wiśniewski Dominik 0 1 1 0
7 Gnat Filip 0 0 0 0